[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Środa, 6 marca 2019

Archanioł Gabriel ~ Środa, 6 marca 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

Dla wielu z was lęk przed błyszczeniem swoim najjaśniejszym światłem pochodzi z czasów, zanim nauczyliście się zdrowych granic i jak zarządzać własną energią.

Czy czujecie, że jeśli wkroczycie w swój najwyższy wyraz siebie, to będzie więcej pracy, więcej odpowiedzialności, wyczerpania, spowoduje, że będziecie musieli rozmienić się na drobne albo skończycie będąc pod negatywnym wpływem potrzeb i emocji innych osób? Jeśli tak, wiedzcie, że te obawy narodziły się zanim osiągnęliście większą równowagę i zanim zrozumieliście, że jesteście w stanie być tymi, którzy przyciągają energię raczej niż chwytającymi energię.

Czy możecie zastąpić te stare systemy wierzeń nowymi na podstawie dzisiejszych energii i własnego poziomu osiągnięć? Czy potraficie objąć ideę jasnego błyszczenia i uczynienia życia łatwiejszym, bardziej radosnym, bardziej wspieranym, bardziej satysfakcjonującym?

Jesteście gotowi na krok naprzód w kierunku nowych, jaśniejszych, silniejszych wyrazów jaźni, Drodzy. Uwolnijcie wszelkie pozostałe lęki, które nie mają już zastosowania. Koncentrując się na tworzeniu równowagi, zdrowych granic i zrozumieniu, że jesteście odpowiedzialni za własną energetykę, nareszcie wstąpicie w życiowy wyraz, który sprawi, że ​​wasza dusza zaśpiewa. Pozwoli wam to być waszą największą inspiracją i celem w sposób, który służy wszystkim zaangażowanym, włączając was. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/03/06/daily-message-wednesday-march-6-2019/

 

 

Hits: 118

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Claudia Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Claudia
Gość
Claudia

Dziękuję z całego serca za wszystkie podpowiedzi pozdrawiam serdecznie tulę cię do serca swego swietlistego anielskiego gorącego błogosławię cię Aniele DEVI-A