Objawy Wniebowstąpienia Aktualizacja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Objawy Wniebowstąpienia Aktualizacja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy szczególnie zadowoleni z tego, że dajemy wam tę transmisję ponieważ zauważyliśmy, jak wielu z was aktualizuje energie i aklimatyzuje się z nimi bez prawie tylu symptomów wzniesienia jakich doświadczaliście podczas tej świadomej podróży. Kiedy po raz pierwszy zaczęliście  doświadczać objawów wzniesienia robiliście dużo oczyszczania i to było bardzo niewygodne i dezorientujące.

A potem doszliście do bardziej przewlekłych symptomów wzniesienia, które obejmowały zmęczenie, bóle i różne dolegliwości oraz różnego rodzaju anomalie medyczne. A teraz coraz więcej z was wyzwala się z tych doświadczeń. A to dlatego, że byliście w stanie wykorzystać czas, który był wam potrzebny podczas bardziej intensywnych objawów wzniesienia. Udało wam się wykorzystać ten czas aby wejść i wykonać przetwarzanie i oczyszczenie.

Wielu z was również nawiązało cudowne związki z niefizycznymi i wyższymi wymiarami z powodu waszej chęci słuchania waszych ciał. Przestaliście chodzić i robić cały czas i byliście w stanie wczuć się w uzdrawiającą energię i witalność, którą otrzymywaliście przez dziesięciolecia. Teraz, kiedy nadchodzą energie, nie macie tyle mazi  na ich drodze. Nie macie tylu blokad i widzimy, że wielu z was robi o wiele więcej świadomego otrzymywania teraz, gdy jesteście świadomi tego co się dzieje i waszego miejsca w tym wszystkim.

Nie potrzebujecie tej nieprzyzwoitej pobudki, która była symptomami wznoszenia się. Z radością informujemy, że do pobrania, aktywacji i uaktualnień przyczyniło się kilka nowych kolektywów. Wciąż aktywujecie niektóre części  was, o których nawet nie wiedzieliście a te procesy przebudzenia będą dla was łatwiejsze z powodu tego, co już zrobiliście.

Więc możecie zrelaksować się więcej i odpocząć a nawet lepiej, możecie mieć świadomość, że ta podróż, tak trudna jak to było czasami, była tego warta.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/ascension-symptoms-update-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 92

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o