[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 7 marca 2019

Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 7 marca 2019

 

 

 

 

 

 

Dla tych z was, którzy lubią mieć poczucie kontroli, poddanie się i przepływ mogą być trudnymi koncepcjami do zaakceptowania. Ale dzieje się tak tylko dlatego, że postrzegacie to jako szaleńczą opiekę, bez żadnej kontroli. Chcemy zająć się tym dzisiaj.

Akt poddania się jest wyborem. Nie tylko wyborem ale także umocowanym wyborem. Wy dowodzicie i za każdym razem gdy pozostajecie w poddaniu się i przepływie, wybieracie system, który może wam pomóc znacznie bardziej niż próba mikrozarządzania waszym życiem z ograniczonego punktu widzenia z waszej strony zasłony.

Aktywuje wasz zespół pomocników. Jest to, jako liderów waszej ekspresji życia, wzywanie całego dostępnego dla was wsparcia. Jest to konsultacja z ekspertami od ekspresji życia. Przypomina to bycie własnym dyrektorem wykonawczym, który wzywa wiele utalentowanych ludzi, których macie w swoim zespole aby skorzystać z ich fachowej wiedzy.

Co więcej, możecie dalej kierować swoim przepływem przez wdzięczność. Poddanie się i przepływ to proces współtworzenia z wami jako liderami. Jest to korzystanie z waszej wolnej woli,raz za razem aby wybrać bardziej wydajny system operacyjny, który nie tylko jest wspierany energetycznie ale zaprojektowany tak, abyście mogli osiągnąć najwyższe wyniki.

Zmieńcie swoje wyobrażenie o tym, czym jest kontrola, drodzy. Wasza prawdziwa moc pochodzi z podejmowania decyzji opartych na duszy, które pochodzą z waszej mądrości i serca. To bycie miłującym i życzliwym przywódcą waszej własnej ekspresji poprzez używanie boskiego połączenia poddania się, wiary, przepływu i zaufania – systemu nawigacyjnego umocnionego człowieka. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/03/07/daily-message-thursday-march-7-2019/

 

 

Hits: 82

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o