Wasze potężne emocje ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasze potężne emocje ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Interesują nas różne sposoby w jakie przetwarzacie swoje emocji. Lubimy się uczyć obserwując was i lubimy widzieć, co także wyzwala te emocjonalne stany w was. Interesuje nas to ponieważ wiemy, że jesteście zasadniczo istotami emocjonalnymi. Robicie rzeczy i mówicie rzeczy, i na pewno myślicie wiele rzeczy, ale kiedy czujecie rzeczy, to wtedy kontaktujecie się z tym, kim naprawdę jesteście.

Możecie oczywiście uniknąć, stłumić i sparaliżować emocje ale ostatecznie dosięgną was i będziecie musieli je poczuć, ponieważ wasze emocje są energią i ta energia chce się poruszać. Chce się przez was poruszać. Widzimy teraz, że większość z was nie jest zbyt zadowolona z publicznego odczuwania swoich emocji i widzimy, że większość z was nie czuje się zbyt komfortowo mówiąc innym o emocjach, których doświadczacie.

Inni są tak przekonani, że emocje są tylko uciążliwością, że są odcięci od swoich ciał emocjonalnych, zamknięci, niezdolni do połączenia się z emocjami, chyba że istnieje skrajny zestaw okoliczności. Tak właśnie większość z was dostrzega swoje emocje. Dzieje się tak poprzez tworzenie przez was ekstremalnych zestawów okoliczności a to jest niefortunne, ponieważ istnieje wiele łatwiejszych sposobów na uzyskanie dostępu i przetworzenie tych emocji.

Nie musicie czekać aż pojawi się coś, czego nie możecie zignorować lub co wyzwala was do tego stopnia, że ​​jesteście niezdolni do emocjonalnego stanu. Oto, co zalecamy. Zalecamy rozpoczęcie każdego dnia sprawdzając, jak się czujecie. Dokonajcie odprawy z każdą z siedmiu głównych czakr. Są szanse, że jeśli coś czujecie, czujecie to w jednej z tych czakr.

Teraz, jeśli budzicie się i jesteście w stanie radości lub podekscytowania, to cudownie, cieszcie się tym doświadczeniem jeszcze trochę zanim wstaniecie i zaczniecie swój dzień. Ale jeśli budzicie się w strachu lub niepokoju, smutku, również zwróćcie uwagę na te emocje. Emocje mają być odczuwalne. A jeśli wystarczająco wczujecie się w nie, uświadomicie sobie, że są one całkiem wzmacniające.

Są energią, która może być dobrze wykorzystana, nawet jeśli to dobre wykorzystanie jest tylko otworem, przez który wychodzą gdy przetwarzacie je wystarczająco dokładnie. Ale ostatecznie ich moc polega na tym, że są w stanie skontaktować was z waszą zdolnością wyczuwania energii i wibracji. Ponieważ kiedy wyczujecie energię i wibracje, możecie stworzyć rzeczywistość, w której chcecie żyć. Są więc czymś więcej niż uciążliwością. Są potężnymi narzędziami i chcemy abyście często korzystali z tych narzędzi, abyście mogli czerpać korzyści dla siebie i innych dzięki swojej świadomości emocjonalnej.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/leaving-the-old-paradigm-behind-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 142

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o