Odczuwanie przepływu Źródła ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Odczuwanie przepływu Źródła ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Otrzymaliśmy wiele próśb od was wszystkich i chcemy abyście wiedzieli, że bardzo cieszymy się z otrzymywania tych próśb. Lubimy też je spełniać. Lubimy czuć, że przyczyniamy się do waszego wniebowstąpienia a także do poprawy waszego życia tam, kiedy pozostajecie w przejściowej strefie czwartego wymiaru. Teraz, jesteśmy szczególnie chętni do pomocy tym z was, którzy chcą służyć, ponieważ to dostosowuje was do naszej intencji.

Widzicie, kiedy pragniecie służyć, synchronizujecie się z nami i wieloma innymi istotami o wysokiej częstotliwości, w tym ze Źródłem. Chcemy również abyście wiedzieli, że nie braku w miejscu, w których znajdujemy się. Nie musicie się martwić, że prosicie o zbyt wiele, ponieważ nasze doświadczenie czasu i przestrzeni jest nieograniczone. W rzeczywistości czerpimy więcej energii ze Źródła za każdym razem, gdy odpowiadamy na jedną z waszych próśb. I chcemy też abyście wiedzieli, że to jest to samo co dzieje się, gdy wy wszyscy odpowiadacie na prośbę jednego z waszych bliźnich.

Wcale nie jesteście uszczuplani, ponieważ czerpiecie więcej energii Źródła poprzez was, kiedy szukacie możliwości wzajemnej pomocy. Ale z pewnością możecie dać sobie odczuć uczucie wyczerpania. Oznacza to, że nie przyjmujecie tej energii, która jest wam darmo udzielana, kiedy pomagacie innym. Widzicie, musicie pamiętać, że możecie otrzymać więcej i że nie jesteście męczennikami. Nie musicie poświęcić czegoś po to, aby pomóc komuś innemu.

Zamiast tego chcecie być w przepływie energii. Chcecie by energia przepływała przez was kiedy przywołujecie i przyjmujecie jej więcej a potem więcej osób szuka u was pomocy, ponieważ jesteście w tym tak dobrzy. Przywołują przez was coraz więcej tej energii a wy otrzymujecie korzyści płynące z odczuwania Energii Źródła płynącej przez was i bycia narzędziem tego pięknego wszechświata.

Będziecie naszą ekipą naziemną. Stajecie się narzędziami nas wszystkich w wyższych królestwach. A dla tych z was, którzy jeszcze nie doświadczyli tego co naprawdę czuje się w przepływie, obiecujemy, że jest to piękne doświadczenie. Pamiętajcie, że sami byliśmy fizycznie skupieni i mieliśmy to doświadczenie. I jest to tak piękne jak tylko możecie sobie wyobrazić. Pamiętajcie więc o tym kiedy ludzie zwracają się do was po pomoc. Pamiętajcie, że jest to okazja aby poczuć coś, co jest naprawdę wspaniałe.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/feeling-the-flow-of-source-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 106

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o