[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Sobota, 9 marca 2019

Archanioł Gabriel ~ Sobota, 9 marca 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

Widzimy wielu z was, którzy są dokładnie tam gdzie powinniście być, pytających czy robicie wystarczająco dużo, czy jesteście zablokowani, czy czegoś brakuje wam, czy jesteście do niczego w jakiś sposób, o którym nie jesteście świadomi. Chociaż doceniamy waszą chęć bycia sumiennymi, ten sposób myślenia może rzucić was na opór wobec siebie, co z kolei spowalnia postęp procesu energetycznego, w którym jesteście i tworzy niepotrzebny dyskomfort dla was. Należy pamiętać, że strach i wątpliwości często prowadzą do regresu i stagnacji.

Sposobem na odgadnięcie czy jesteście w miejscu, w którym chcecie być, jest zadanie sobie pytania, czy jesteście podporządkowani przepływowi wiary i zaufania. Jeśli tak, możecie być pewni, że to, co rozgrywa się jest dokładnie dla waszego najwyższego dobra, nawet jeśli wydaje się, że nic się nie dzieje! Boskie połączenie poddania się, wiary, przepływu i zaufania zawsze przyniesie wszystko, czego potrzebujecie aby zająć się tym, do waszej świadomości.

Możecie integrować energię. Być może czekacie aż elementy pojawią się za kulisami. Możecie być w okresie spokoju aby dać wam czas na ważne odkrycie, które jest potrzebne do następnej wspaniałej przygody. Możecie też po prostu skupić się na swoich ludzkich potrzebach, odpoczywać lub uzdrawiać, aby być w szczytowej formie gdy pojawi się następna fala działania.

Drodzy, co by było gdybyście mogli się uspokoić, obejmując w pełni każdą fazę, wiedząc, że jeśli nie będziecie wtrącać się, zawsze będziecie dokładnie tam gdzie powinniście być? Poczujcie, co dzieje się z waszą energetyką, kiedy rozważacie ten pomysł.

To, co pragniemy abyście zrozumieli, to ogromny pokój, który bierze się z akceptacji każdej chwili, ponieważ po prostu nie działo by się gdyby nie służyło wam. Im większa jest wasza zdolność do zaufania i akceptacji, tym szybciej wykorzystasz dary każdej fazy i przejdziecie do następnego wielkiego stworzenia, które pasuje do waszej duszy i waszych intencji. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/03/09/daily-message-saturday-march-9-2019/

 

 

 

Hits: 122

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o