Energie Zmiany ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Energie Zmiany ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo podekscytowani ścieżką, którą widzimy w tym momencie. Uwalnialiście wasze przywiązania do tego, kiedy nastąpi zmiana i nastawiliście się bardziej aby wykonać pracę, która jest konieczna dla was samych, aby uczynić przesunięcie tak przyjemnym, jak to tylko możliwe. Widzicie, nie chcecie być zalewani wszystkimi energiami zmiany na raz ponieważ wtedy znajdziecie się w sytuacji, w której prawdopodobnie będziecie zwinięci w kłębek na podłodze, zmuszeni do przetwarzania wszystkiego na raz.

Zamiast tego widzimy jak ludzkość zdecydowała się przyjąć dłuższą, bardziej krętą, ale ostatecznie bardziej satysfakcjonującą drogę do wniebowstąpienia. Dajecie sobie tyle, ile sobie z tym poradzicie i nie mówimy tylko o tym, z czym poradzicie sobie w kategoriach tego, co możecie przetworzyć. Mówimy także o tym, z jak dużą ilością sobie poradzicie jeśli chodzi o ilość energii o wysokiej częstotliwości, którą możecie przepuścić przez ciała fizyczne.

Teraz, oprócz przetwarzania emocji, które pojawiają się w was kiedy otrzymujesz te pobrania o wysokiej częstotliwości, możecie również ułatwić sobie to poprzez nawodnienie, przez odpoczywanie, poprzez uziemienie się w swoich fizycznych ciałach i Matce Ziemi. I oczywiście, im bardziej jesteście obecni i skoncentrowani na sercu, tym lepiej. Tak trudne jak to jest być na Ziemi w czwartym wymiarze, jest i zawsze będzie niezbędną częścią was wszystkich, doskonalących wasze umiejętności.

Chcecie być najlepszymi możliwymi świadomymi twórcami i aby osiągnąć ten cel, musicie nadal integrować wszystkie aspekty siebie w pełnię tego, kim jesteście Musicie nadal oczyszczać czakry z mazi, która nagromadziła się w tych czakrach przez wszystkie wasze liczne, liczne wcielenia na Ziemi i w innych częściach waszej galaktyki.

Zatem podjęcie powolnej i stabilnej ścieżki przynosi korzyść wam i wszystkim innym, którzy są częścią tej uniwersalnej zmiany świadomości. Nadal dajemy wam to, o czym myślimy, że potraficie sobie poradzić ale wasze wyższe jaźnie zawsze będą tym, co decyduje dokładnie o tym, z jak dużą ilością faktycznie możecie sobie z tym poradzić. I wasze wyższe jaźnie podejmują tę decyzję w oparciu o to, jak bardzo was znają.

Dotyczy to wszystkich istot w wyższych wymiarach. Bez względu na to, co oferują w zakresie pomocy, zawsze znajdzie się pewna ilość, z którą możecie sobie poradzić w danej chwili i która służy do pobrania. Po prostu zrelaksujcie się. Nie przejmujcie się tym, z jak dużą ilością możecie sobie z tym poradzić. Pozwólcie aby twoje wyższe ja zajmowały się tym wszystkim. Zamiast tego, szukajcie sposobów aby cieszyć się resztą swojego czasu w czwartym wymiarze, ponieważ z szerszej perspektywy to wcale nie jest bardzo długo. Jesteście na krawędzi, więc cieszcie się podróżą.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-energies-of-the-shift-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Hits: 99

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o