Medytacja podczas Marcowej Równonocy w dniach 20 i 21 marca

Medytacja podczas Marcowej Równonocy w dniach 20 i 21 marca

 

 

 
Równonoc marcowa to równonoc wiosenna na półkuli północnej i równonoc jesienna  na półkuli południowej.

https://www.timeanddate.com/calendar/ten-things-march-equinox.html

Jest to także potężny moment dla energii Bogini i czas równowagi między dniem i nocą. Matka Ziemia jest zrównoważona między latem a zimą. Noc i dzień są w harmonii.

Na półkuli północnej aspekt przejawia się w Jasnej części cyklu. Na półkuli południowej inny aspekt manifestuje ciemną część cyklu. Dwie półkule odzwierciedlają się nawzajem. Kiedy rozpoznajemy tę piękną symetrię i pozwalamy sobie na ODCZUWANIE tego, możemy zrozumieć Całość Istnienia: prawdę, że jesteśmy JEDNYM.

Dla tych z nas na północy, którzy świętują równonoc wiosenną, mamy teraz więcej godzin światła dziennego, które napędza nasze dusze by iść naprzód i wprowadzać potrzebne zmiany. Czas odnowy i odrodzenia, zmartwychwstania. Jest to czas przejścia pozwalający waszej duszy puścić stare i zasadzić nowe nasiona aby rosły na nadchodzące życie. Bogini może teraz rozciągnąć się nad krajem, przynosząc nowe życie i Bóg może kroczyć po zazieleniających polach, okazując radość z rozkwitu nowego życia.

Dla tych z nas na południu, którzy celebrują równonoc jesienną jest to ważny czas aby podziękować Bogini Matce i Pacha Mamie, Ziemi, za jej dary. Świętujcie żniwa, które zebraliście Z radością i z wdzięcznością spoglądajcie wstecz na ten miniony rok, honorując i uwalniając to, co już nie służy. Spójrzcie także na swoje życie, wycentrujcie się i zrównoważcie, aby być gotowym na przyszłość.

Ponadto, jak sugeruje Untwine;

“Jest jeden etap w cyklu, który jest szczególnie ważny dla energii Bogini: wschód słońca, równonoc wiosenna. Bogini to ta, która rodzi nowe życie na wszystkie możliwe sposoby.

    Etymologia i fonetyka pozostawiły wiele wskazówek na ten temat. Jest to czas Wielkanocy( ang. Easter), którym jest Bogini Isztar. Słońce wschodzi na wschodzie, wraz ze Wschodnią Gwiazdą (ang. East Star)/Isztar: Wenus jest pierwszą gwiazdą wschodzącą rano na Wschodzie, dlatego nazywa się ją Gwiazdą Wschody (ang. EastStar), lub też nazywano ją Lucyfer (to słowo pierwotnie odnosi się do Wenus ), co oznacza w języku łacińskim, przynosząca Światło, ponieważ Wenus Bogini przynosi nowe życie, tak jak planeta Wenus przynosi nowe Światło rano. Słowo “ranek” (ang. morning), z germańskiego morgen, to kolejna nazwa bogini: Morgan LeFay. Morgan etymologicznie oznacza urodzona z morza, wody nowego życia rodzącego się, podobnie jak grecki odpowiednik Ishtar/Venus to Afrodyta, która również oznacza “urodzona z morza”.

http://recreatingbalance1.blogspot.co.uk/2018/03/spring-equinox-easter-ishtar-return-of.html

http://recreatingbalance1.blogspot.co.uk/2018/02/natural-cycles-of-goddess-and-god.html

 

 

W radości i wdzięczności, prosimy wykorzystajcie tą zbliżającą się marcową Równonoc, by uhonorować Słońce, PachaMamę (Matkę Ziemię), Księżyc i gwiazdy, nasze wyższe jaźnie/opiekunów, anioły i Archanioły, Galaktyczne Centralne Słońce, nasze gwiezdne rodziny, Wniebowstąpionych Mistrzów i sieć Agarty w obrębie Ziemi i celebrujcie to wejście w sezon sadzenia lub zbiorów.

Zbliżająca się równonoc zdarza się również w tym samym dniu, co Super Pełnia Księżyca, która będzie ostatnim super księżycem tego roku.

https://www.almanac.com/content/full-moon-march

Połączenie równonocy i super pełni księżyca jeszcze bardziej wzmocni energię Bogini, pomagając w rozpuszczeniu pierwotnej anomalii pozostającej na powierzchni planety.

 

W związku z tym. wykorzystamy tę okazję aby połączyć się z kobiecą obecnością Bogini i pielęgnować cechy miłości, współczucia i czułości, aby ustabilizować przejście i przeciwdziałać okrucieństwu tak rozpowszechnionemu na powierzchni planety, wykonując Medytację Bogini dokładnie w czasie równonocy marcowej 20 marca o godz. 21.58 UTC (22:58 w Polsce).

http://2012portal.blogspot.co.uk/2018/02/power-of-goddess.html

https://welovemassmeditation.blogspot.co.uk/2018/02/goddess-meditation-230pm-everyday-and.html

Poniższa tabela pokazuje czas tej medytacji dla niektórych ważnych stref czasowych:
Tutaj możecie sprawdzić czas medytacji dla lokalnej strefy czasowej:

https://www.thetimezoneconverter.com/

Oto wydarzenie na Facebooku dla Medytacji Marcowej Równonocy:

https://www.facebook.com/events/556388291541577/

I linki do playlisty z przewodnikami audio dla medytacji Bogini w wielu językach:

https://goo.gl/7vum2Q

https://goo.gl/dEVMUt

Poniżej znajdują się instrukcje dotyczące medytacji Bogini. Sugerowany czas trwania tej medytacji to 15 minut.

1. Rozluźnij umysł i ciało, obserwując oddech przez kilka minut.

2. Wizualizuj słup różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez twoje ciało do środka Ziemi. Utrzymuj ten słup światła aktywny przez kilka minut. Następnie wizualizuj miłującą kobiecą obecność w kształcie pięknej Bogini zstępującej z nieba i wchodzącą do twego fizycznego ciała. Ta obecność zharmonizuje twoją wewnętrzną kobietę i sprawi, że staniesz się bardziej miłujący/a. Pozostań zjednoczony/a z tą obecnością przez jakiś czas.

3. Wizualizuj świetlaną, nową duchową przyszłość dla ludzkości, z mężczyznami i kobietami w doskonałym zrozumieniu, z naszym społeczeństwem wzrastającym ponad potrzebę wojen i konfliktów, podczas gdy wszystkie ciemne istoty, fizyczne i niefizyczne, zostają usunięte z naszej planety. Wizualizuj wszystkie rany ludzkości uzdrowione, całą ludzkość inspirowaną i prowadzoną ze wszystkimi mającymi własne połączenie z własną Duszą i Źródłem w idealnej równowadze ich wewnętrznych męskich i żeńskich aspektów.

4. Podnieś ręce ponad głowę i zacznij obracać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

5. Wykonując to, śpiewaj mantrę iiii (wymawianą ee-ee), tak aby wibrowała w twoim ciele i wizualizuj przemianę swojego ciała w lśniący słup Światła, z milionami tęczowo zabarwionych gwiazd rozsianych w tym słupie Światła.

6. Śpiewaj mantrę i obracaj się. Po kilku minutach opuść ręce blisko ciała i kontynuuj obracanie zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

7. Robiąc to, zacznij śpiewać mantrę eeeaaa (eee jest wymawiane jak e w “America”, a NIE jako e w “Venus”, a jest wymawiane jak a “America”) tak aby wibrowała poprzez twoje ciało i wizualizuj tęczowy wir Światła rozszerzający się z twojego serca na zewnątrz na całą planetę. Wezwij obecność twoich duchowych przewodników, Wniebowstąpionych Mistrzów, Plejadian, aniołów, bliźniaczych dusz, bratnich dusz, duchowych rodzin i innych istot Światła.

8. Śpiewaj mantrę obracając się i trwaj przez jakiś czas w obecności wszystkich istot Światła.

 

 

Jeśli czujesz się kierowany/a, możesz również dodać wizualizację słupa Światła emanującego z Kosmicznego Centralnego Słońca przed wizualizacją słupa Światła emanującego z Galaktycznego Centralnego Słońca.

Zwycięstwo Bogini!

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/03/march-equinox-meditation-on-march.html

 

 

 

 

 

Hits: 665

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Geric Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Geric
Gość
Geric