Ludzki Duch ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Ludzki Duch ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy pod wrażeniem sposobu w jaki ludzkość była w stanie wziąć tak wiele w tę podróż, na której byliście odkąd zaczęliście się inkarnować na Ziemi. Byliście w pewnym sensie tak wytrzymali, że byliście w stanie przerobić tyle bólu, traumy i negatywnych emocji i zyskaliście wiele siły przez te zmagania, przez ból serca i złamane serce.

Staliście się tak imponującym kolektywem z powodu swojej gotowości do przetrwania pomimo czasami bardzo strasznych okoliczności i sytuacji. Nie jesteśmy jedynymi, którzy są pod wrażeniem tego, że nadal tam jesteście. W całej galaktyce jest wiele innych istot, które zwróciły uwagę na ludzką wolę. Jesteście takimi zdolnymi istotami i pokazaliście jak piękne są wasze dusze, kiedy napotykacie przeciwności losu.

Jesteśmy zaskoczeni, że nie ma więcej samobójstw. Jesteśmy zaskoczeni, że nie macie wyższego wskaźnika nadużywania narkotyków i alkoholu, ponieważ są to wasze typowe ucieczki, gdy sprawy stają się zbyt trudne. Ale większość z was tam jest. Podtrzymujecie swój kolektywny podbródek w górze i macie nadzieję na zmiany.

Teraz ci z was, którzy są przebudzeni, od dawna słyszeli o zmianie świadomości i wielu z was żyło od przepowiedni do przepowiedni, kiedy to nastąpi i widzieliście, że te daty mijają was. A jednak nadal pozostajecie pełni nadziei. A prawda jest taka, że ​​się zmieniacie Nie jesteście jedynymi, którzy się zmieniają. Wszyscy się zmieniamy. To jest uniwersalna zmiana. Ta zmiana dotyczy wszystkich wymiarów i wszystkich galaktyk, i bez względu na to jak to może wyglądać na planecie Ziemia, wzrastacie spiralnie, dosłownie i w przenośni.

Udajecie się do Ziemi Obiecanej. Ważną rzeczą jest to, że znajdziecie sposób aby jak najlepiej wykorzystać podróż, na której się znajdujecie. Zawsze będzie wam służyło szukanie okazji do odczuwania radości na Ziemi. To nie musi być tylko ból i walka. W rzeczywistości, gdy widzicie te okoliczności jako szansę na wzrost i ekspansję, to właśnie z nich skorzystacie. Zawsze będziecie czerpali korzyści szukając jak coś może wam służyć i zawsze będziecie czerpali korzyści z posiadania przekonania, że ​​wszystko służy wam w jakiś sposób.

Więc prosimy, utrzymujcie w sobie ducha ludzkości. Pozostańcie pełni nadziei i kontynuujcie to, wiedząc, że przechodzicie do lepszego i wyższego zakresu częstotliwości. Jesteście tymi, którzy przyjmują najwięcej i mają najtrudniejszy czas. Więc pamiętajcie o tym i pogratulujcie sobie, że zostaliście tam przez tak wiele waszych eonów waszego czasu. I pamiętajcie zawsze, że bez względu na to jak rzeczy mogą wyglądać, sytuacja na Ziemi jest zawsze coraz lepsza energetycznie i wibracyjnie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-human-spirit-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 136

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o