[Benjamin Fulford] Papież Franciszek zwolniony podczas gdy 13 linii krwi, Gnostyccy Iluminaci negocjują koniec zachodniej wojny domowej

2019-03-11

Papież Franciszek zwolniony podczas gdy 13 linii krwi, Gnostyccy Iluminaci negocjują koniec zachodniej wojny domowej

 

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Papież Franciszek został zwolniony z rządzenia w ramach umowy negocjowanej pomiędzy Gnostyckimi Iluminatami a rządzącymi 13 liniami krwi, powiedziały dwa źródła, jedno z europejskiej rodziny królewskiej a drugie szef Pentagonu. Dwa zachodnie ośrodki władzy, jeden oparty na merytokracji, drugi na historycznej władzy, zgodziły się na jubileusz i masową kampanię, by “ocalić planetę” – mówią źródła.

Gnostyccy Iluminaci, najsilniejsi w kompleksie militarno-przemysłowym i linie krwi, które kontrolują finanse i media, zgodzili się na kompromis, ponieważ muszą przedstawić zjednoczony front zachodni aby zawrzeć umowę z odradzającą się Azją, powiedzieli.

Franciszek, który może zostać figurantem, został zwolniony z rządzenia z powodu fiaska skazanego pedofila, kardynała Pella, który zarządzał Bankiem Watykańskim, mówią źródła. Watykan i Bank Watykański z 6000 rachunkami na łapówki dla tzw. “światowych liderów” są teraz zarządzane przez “trójkę kardynałów” – mówi źródło Pentagonu.

Publicznie, ta zasadnicza zmiana widoczna jest w fakcie, że dziesięciu kardynałów zostało ostatnio suspendowanych. Ostatnim był francuski kardynał Philippe Barbarin, który został skazany w zeszłym tygodniu za ukrywanie pedofilii.

https://cruxnow.com/vatican/2019/03/08/catholic-church-cardinals-implicated-in-sex-abuse-cover-ups/

Oto, co przedstawiciel 13 linii krwi miał do powiedzenia na temat sytuacji: “Kardynał Pell dopuszczał i akceptował Satanistyczne Zwyczaje na naszych rozkazach.” Dodał, że inni kardynałowie zostali usunięci w ramach procesu “odstawienia ich” poza “satanistyczne praktyki.” Papież Franciszek został zwolniony, ponieważ był zbyt szeroko znany w National Cyber ​​Security Center (Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa). Jego przeszłe życie w Argentynie powróciło, by go prześladować.

Nikt – nikt w świecie zewnętrznym – nie może zajmować urzędu, jeśli nie może być kontrolowany przez ich pójście na kompromis – mówi źródło. Ponadto dzisiaj (11 marca 2019 r.) przypada ósma rocznica ataku masowego morderstwa na Fukushimę w Japonii a porozumienie zostaje osiągnięte po części dlatego, że liniom krwi grożono odwetem za ten atak, chyba że osiągną porozumienie, mówią źródła tajnego azjatyckiego stowarzyszenia.

Ponadto źródła tajnego azjatyckiego stowarzyszenia twierdzą, że Zachód musi ukończyć sprzątanie przed osiągnięciem ostatecznego porozumienia w sprawie ratowania planety. Na tym froncie trwały atak na syjonizm, główne źródło zachodniego zła, jest dobrym znakiem. „Prawdziwe słowa Kongresmena Ilhana Omara o syjonistycznym wpływie na Kongres USA (nie oparte na głosach – jest tylko dziewięć milionów wyborców żydowskich – ale raczej na przekupstwie i szantażu i kłamstwach) rzuciły Partię Demokratyczną w kryzys, który może doprowadzić do jej upadku. Źródła CIA i Pentagonu twierdzą, że Jared Kushner i John Bolton wkrótce zostaną zwolnieni z Białego Domu a prezydent Trump ujawni prawdę o 11 września w taki sposób, aby zakończyć wpływ syjonistów na gospodarkę USA, rząd i społeczeństwo ”, tak były oficer operacyjny CIA Robert David Steele opisał sytuację.

https://phibetaiota.net/2019/03/robert-steele-with-javad-heirannia-is-zionism-in-the-usa-overone-former-spy-counterintelligence-officer-says-yes/

Źródło Pentagonu zgodziło się, mówiąc: „Syjonizm jest martwy. Ich lobby zostało zneutralizowane podczas gdy Izba przyjęła rezolucję 407 do 23, która nie udzieliła reprymendy Ilhanowi Omarowi ale złagodziła antysemityzm a przewodnicząca Izby Nancy Pelosi zwolniła swojego żydowskiego szefa sztabu Danny’ego Weissa. ” Teraz Syria formalnie ostrzegła Izrael aby wycofał się ze Wzgórz Golan lub stawi czoła wojnie.

https://www.jpost.com/Arab-Israeli-Conflict/Syria-vows-to-attack-Israel-unless-it-withdraws-from-the-Golan-Heights-582858

Syria zrobiła to ponieważ ma poparcie Turcji, Rosji i Iranu by zmusić Izrael do poszanowania prawa międzynarodowego, podczas gdy wojsko amerykańskie dało jasno do zrozumienia, że ​​nie będzie walczyć o Izrael, według Pentagonu i innych źródeł.

Źródła rodziny królewskiej i Pentagonu potwierdziły, że izraelski arsenał nuklearny – „jego opcja Samsona” – został zneutralizowany, dlatego też to zbójeckie państwo może być teraz zmuszone do zaprzestania mesjanistycznych antyspołecznych zachowań. Jeśli sądzą, że Bóg chciał aby zabili ponad 100 milionów ludzi, aby mogli odbudować starożytną świątynię, wyraźnie nie rozumieją Boga. Tymczasem w Stanach Zjednoczonych zamierzone zabójstwa kluczowych osób odbywają się w przyspieszonym tempie aby przywrócić demokrację i rządy prawa, podają źródła CIA. „Młot już niedługo spadnie podczas gdy prokurator generalny Bill Barr spotkał się z Johnem Huberem przed odtajnieniem FISA i masowymi aresztowaniami” – zauważyło źródło Pentagonu. Źródło odnosiło się do faktu, że Huber jest zmuszony w końcu podjąć działania przeciwko Hillary Clinton, Obamie itd. w sprawie Uranium One itp.

https://www.thegatewaypundit.com/2019/03/special-prosecutor-john-huber-meets-with-attorney-general-bill-barr/

Przemysł farmaceutyczny jest również „atakowany podczas gdy Eli Lilly zostało zmuszone do wprowadzenia generycznej insuliny za połowę ceny podczas gdy dyrektor FDA i naganiacz Big Pharmy Scott Gottlieb został zwolniony za naciskanie państw na anulowanie odstąpienia od szczepionek”, podają źródła Pentagonu. Ten krok by wprowadzić obowiązkowe szczepionki był ostatnią desperacką próbą chazarskiej mafii, by użyć toksycznych szczepionek do zamordowania dużego odsetka ludności w próbie ocalenia siebie przed sprawiedliwością, podają źródła CIA.

Ogromna, tajna wojna prowadzona jest również przez mafię chazarską aby przejąć kontrolę nad zasobami Afryki w desperackiej próbie uniknięcia bankructwa ich Korporacji USA z siedzibą w Waszyngtonie, mówią źródła Mossadu i CIA. Afryka jest prawie dwa razy większa niż Rosja i większa niż Kanada a także większa niż Chiny i Stany Zjednoczone razem wzięte. Ostatnią rzeczą jakiej chce chazarska mafia, jest odzyskanie przez Afrykanów kontroli nad własnymi zasobami.
Najbardziej widocznym ostatnim krokiem w tej tajnej wojnie było zestrzelenie w niedzielę etiopskiego samolotu Boeing 737. Źródła Mosadu mówią, że samolot został zdalnie porwany a jego pasażerowie, w tym 19 urzędników ONZ, zostali zabici w ramach próby zakłócenia konferencji ONZ mającej na celu położenie kresu ubóstwu i zniszczeniu środowiska w Afryce.

https://10times.com/united-nations-environment-assembly

https://sustainabledevelopment.un.org/post2015/transformingourworld

Jednak zdalne porwanie tego samolotu wydaje się być naprawdę głupim posunięciem Chazarów i prawdopodobnie doprowadzi do bankructwa Boeing Corporation. Dzieje się tak ponieważ po raz drugi od czterech miesięcy samolot Boeinga został rozbity za pomocą zdalnego sterowania przez mafię chazarską. Chiny, Ethiopian Air (największa linia lotnicza w Afryce) i Kajmany uziemiły wszystkie Boeingi 737 a inne linie lotnicze i kraje z pewnością będą podążać za nimi, dopóki zdalnie sterujący porywacze nie zostaną pozbawieni kontroli nad Boeingiem.

https://www.theguardian.com/world/2019/mar/11/ethiopia-airline-crash-china-grounds-boeing-737-max-8-jets-in-wake-of-disaster

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-03-10/china-asks-local-airlines-to-ground-boeing-737-max-caijing-says

Z pewnością nie jest przypadkiem, że po tym jak wszyscy oficerowie wojskowi opuścili reżim Trumpa, dyrektor Boeinga Patrick Shanahan, został mianowany sekretarzem obrony USA. Shanahan nie ma prawdziwej władzy nad wojskami amerykańskimi ponieważ nie są już posłuszni upadłemu rządowi korporacyjnemu z Waszyngtonu, jak podają źródła Pentagonu. Oto co źródło Archiwum X miało do powiedzenia na temat sytuacji: „Wiele rodzin jaszczurek ma udziały w Boeingu a Boeing jest związany z Lockheed Martian [sic]”.

W każdym razie tajna walka o Afrykę trwa nadal na innych frontach, zwłaszcza w zakresie kontroli zasobów mineralnych. Wskazówki dotyczące tej wojny można zobaczyć w różnych najnowszych nagłówkach wiadomości. Najbardziej dziwaczna była historia śmierci diamentowego miliardera Ehuda Lanaido „podczas operacji powiększania penisa”.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6777961/Billionaire-diamond-trader-65-dies-penis-enlargement-surgery.html

W rzeczywistości „został zabrany do specjalnej prywatnej kliniki na Avenue des Champs-Elysees w Paryżu późną nocą, długo po zamknięciu kliniki”, podało źródło Mosadu. „Był bezpośrednim konkurentem Benny’ego Steinmetza, który jeszcze kilka miesięcy temu był ścigany przez kilka rządów, w tym w Belgii i Afryki, za miliardy dolarów rzekomo należnych z tytułu podatków od nielegalnych zakupów i sprzedaży przemyconych surowych i oszlifowanych diamentów z Angoli i Sierra Leone przez wiele lat ”- kontynuowało źródło. „Ci dwaj dealerzy diamentów, jedni z największych na świecie handlarzy diamentami, byli celem tych na samym szczycie. Jeden został usunięty a jeden został umieszczony na piedestale jako Król biznesu.

Zauważcie jak niedaleki jest czas wzlotu i upadku dwóch tytanów” – zauważyło źródło. Oto drugi nagłówek, do którego odnosił się: „Górniczy miliarder kończy zacięty spór z Gwineą po miesiącach tajnych negocjacji”.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-02-25/steinmetz-stages-guinea-comeback-in-sarkozy-brokered-deal

Jeśli przeczytacie artykuł zobaczycie, że Steinmetzowi pomogła osoba, która jest w syjonistycznej chazarskiej mafii, w tym George Soros (tzn. jego wycinanka), Tony Blair i Nicholas Sarkozy.

Z tym związana była również wiadomość, że indyjski potentat diamentowy Nirov Modi ma zostać poddany ekstradycji. Modi rzekomo zbiegł z ponad 2 miliardami dolarów z indyjskich banków. „Powiedziano mi, że zostanie aresztowany i zostanie ‘dzieckiem plakatu’, aby system prawny pokazał światu, że nie można uciec przed długim ramieniem sprawiedliwości” – powiedziało źródło Mosad. „Nie zapominajcie, że nie jest on jednym z wewnętrznych ‘chłopców’ – niewłaściwą linią krwi, a zatem zbędnym w tej grze o tron ​​z chazarskimi syjonistami” – dodał.

https://zeenews.india.com/india/uk-certifications-indias-extradition-request-day-after-nirav-modi-tracked-down-to-swanky-london-apartment-2186288.html

Dalszy rozwój związany z ciągłym zagrabianiem zasobów afrykańskich można zobaczyć w liście do redakcji wysłanym przez ludy Khoi-San, którzy ostrzegli przed użyciem fałszywego króla w próbie kradzieży ich ziemi i zasobów. Chazarska mafia próbuje również w podobny sposób zdobyć zasoby w Ameryce Południowej. Tam najnowszym posunięciem było użycie broni cybernetycznej i energetycznej do sabotowania sieci energetycznej Wenezueli. Reszta świata zgodziła się nadal finansować wojsko USA i przekształcić je w dobroczynne siły obrony planetarnej. Mogą zacząć zarabiać pieniądze robiąc obławy na wszystkich tych przestępców i umieszczając ich w więzieniu lub zabijając.

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/03/11/pope-francis-fired-as-13-bloodlines-gnostic-illuminati-negotiate-end-of-western-civil-war/

 

 

 

 

 

Hits: 1949

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
sab3r Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
sab3r
Gość
sab3r

Mylisz się, to, że w Polsce syjonizm ma się dobrze nie oznacza, że w sferze globalnej nie schyla sie ku upadkowi… Proszę zwrócić uwagę, że sojusz nie walczy z jednostkami mniejszej rangi bo nie ma na to czasu i możliwości dlatego sprawiedliwość dotyka zbrodniarzy wysokiej rangi a te działania odbywają się po cichu. Tak jak syjoniści wyniszczają państwa narodowe przy pomocy propagandy i marionetek tak sojusz rozbraja te układy od środka. Jeśli myśli Pani, że centrum tego tworu znajduje się w Polsce i to tutaj odczuje Pani zmiany to jest Pani w błędzie. Sztuka nie polega na kąsaniu dolnej rangi… Czytaj więcej »