[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 11 marca 2019

Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 11 marca 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

Wielu z was nauczyło się temperować wasze emocje, co zmniejszyło waszą zdolność do bycia w pełni obecnym i posiadania pełnego ludzkiego doświadczenia. Nie musicie obawiać się swoich emocji, Drodzy, w rzeczywistości są jedynym sposobem w jaki możecie odkryć rzeczy, których naprawdę chcecie doświadczyć, takie jak miłość, współczucie, połączenie i radość.

Nierealistyczne jest oczekiwanie przeskoczenia od zaprzeczania emocjom do pełnego ich odczuwania. Byłoby to dla was przytłaczające i skutkowałoby dalszym wycofywaniem się w kierunku odłączenia od nich. Dlatego sugerujemy abyście poczuli się komfortowo ze swoimi uczuciami po trochu w danym momencie.

Jeśli czujecie się niekomfortowo nie próbujcie od razu je odrzucić, a raczej eksperymentujcie z byciem z niewygodą przez chwilę. Nadajcie temu etykietę. Nadajcie temu kolor, kształt lub rozmiar, jeśli to pomaga. Po prostu to uznajcie. Możecie być zaskoczeni, że zaczyna łagodzić się samo, ponieważ właśnie przestaliście stawiać temu opór i przenieśliście się w ciekawość i akceptację tego.

Jeśli jesteście szczęśliwi, sprawdźcie również jak to ograniczyliście. Jeśli dobrze się bawicie, poczujcie chwilę obecną i zobaczcie czy możecie ją nieco bardziej objąć. Czy możecie to rozszerzyć? Czy wasze szczęście może przekształcić się we wdzięczność? W radość?

Wszyscy przybyliście aby przyjąć energię i rolę, jaką odgrywa ona w waszym życiu. Wasze emocje są po prostu reakcją na energie, w których się znajdujecie w danym momencie. Są wspaniałym narzędziem informacji zwrotnej a także piękną demonstracją waszego człowieczeństwa, a to jest rzeczywiście chwalebne. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/03/11/daily-message-monday-march-11-2019/

 

 

 

 

Hits: 133

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o