Energie Równonocy (2019) ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Energie Równonocy (2019) ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu jaki poczyniliście od przesilenia w grudniu i pragniemy zobaczyć, co zrobicie z energiami równonocy, które już są przed wami i które będą się nasilać gdy będziecie się zbliżać do tej daty. Jesteśmy bardzo podekscytowani ponieważ widzimy potencjał o wiele większy niż to, czego już byliśmy świadkami. I jak już powiedzieliśmy, jesteśmy pod wrażeniem tego, czego już byliśmy świadkami.

Ruch naprzód, który jest dostępny dla was wraz z tymi energiami równonocy jest w kierunku czasu, kiedy będziecie czuć się znacznie bardziej pełni i kompletni jako indywidualności. Daje wam to możliwość większej równowagi energii w was. Być może nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy ale ciągle szukacie równowagi waszych wewnętrznych energii. I nie mówimy tu tylko o waszych nastrojach i emocjach.

Mówimy o różnych aspektach was samych, które mieliście w poprzednich wcieleniach. Próbujecie zharmonizować wszystkie te różne energie. Próbujecie uwolnić cały osąd i traumę i połączyć się w spójną całość a wtedy możecie być mikrokosmosem, przykładem dla całej galaktyki. Chcemy zobaczyć co stanie się ze wszystkimi istotami fizycznymi w czwartym wymiarze, w naszej galaktyce, kiedy coraz więcej z was jest w stanie utrzymać ten stan równowagi w sobie.

Więc jak to zrobić, możecie się zastanawiać. Zaczynacie od zauważenia braku równowagi. Zaczynacie od zauważenia, że ​​skupiacie uwagę na czymś lub kimś. Zauważacie, że nie dajecie sobie wystarczająco dużo czasu na odpoczynek i relaks. Zauważacie kiedy nie postępujecie zgodnie ze swoimi intuicyjnymi wskazówkami i oczywiście zauważacie kiedy emocjonalnie nie jesteście w stanie równowagi. I staracie się znaleźć w sobie ten spokojny stan i oczywiście w tym spokojnym stanie jesteście zdolni do znacznie więcej.

Jesteście w stanie o wiele bardziej połączyć się z innymi istotami, z którymi chcecie mieć kontakt gdy nie oceniacie ani nie zaprzeczacie żadnym z tych aspektów siebie. Musicie pozwolić im wszystkim być i współistnieć jeśli chcecie uzyskać dostęp do któregokolwiek z nich. Na przykład, jeśli nie uznajecie części siebie, która jest gadzia, nie możecie połączyć się z nordyckimi Plejadianami, z którymi chcecie się połączyć.

To samo dotyczy waszych emocji. Jeśli nie uznajecie i nie odczuwacie swojego gniewu, nie macie tak dużego dostępu do swojej radości i swojej miłości, swojego podniecenia dla życia. Dlatego musicie objąć to wszystko, wszystko co jest w was. I niech to będzie wasza mantra na ten sezon równonocy. Niech wasza mantra brzmi: „Obejmuję to wszystko”. Jest o wiele więcej spokoju, o wiele więcej harmonii i o wiele więcej możliwości, kiedy to robicie.

Ale znowu, najpierw musicie uznać, że nie robicie tego aby pozwolić temu odejść i wpuścić energie, które przychodzą do was przez moc faktu, że istniejecie. I wszyscy istniejecie aby być tymi mikrokosmosami galaktyki i połączyć to wszystko w tym życiu. Na to wszyscy czekamy tutaj, w wyższych sferach i to jest również to, co nas bardzo ekscytuje.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/equinox-energies-2019-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o