[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek 12 marca 2019

Archanioł Gabriel ~ Wtorek 12 marca 2019

 

 

 

 

 

 

Drodzy, gdy czujecie rzeczy, które wypływają dla uzdrowienia, normalne jest, że chcecie się na chwilę wycofać. Będziecie chcieli zawinąć się w kokon, dbać o siebie, przebywać we własnych energiach, aby nadać priorytet przesunięciu, które ma miejsce. Nie pozwólcie aby to tymczasowe pragnienie oddzielenia skłoniło was do myślenia, że ​​nie zrobiliście postępu lub straciliście swój poziom osiągnięć!

Kiedy coraz więcej zaczynacie rozumieć, wszechświat działa w odpływach i przypływach. Jest czas kiedy wspierane są są ruchy do przodu. Są też inne chwile, kiedy cisza służy wam najlepiej. W jakiejkolwiek fazie się znajdujecie, pojawia się ona ponieważ jest to dokładnie to, czego potrzebujecie aby zapewnić swój wzmocniony ruch do przodu w waszej podróży do oświecenia.

Jeśli czujecie potrzebę oddzielenia, nie jesteście rozbici i nie mylicie się! Poświęcając czas na identyfikację i honorowanie waszych wymagań i zaufania do niewiarygodnie inteligentnego procesu wzniesienia, ostatecznie pogłębicie swoją zdolność do połączenia. Z miłością zaspokajając własne potrzeby bez zadawania pytań lub negatywnego mówienia o sobie, zakotwiczycie w sobie energie bezwarunkowej miłości, która otworzy wam drzwi do połączenia się z innymi w głębszy, zdrowszy i bardziej autentyczny sposób. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/03/12/daily-message-tuesday-march-12-2019/

 

 

Hits: 84

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o