Jak uzyskać dostęp do wysokowibracyjnych informacji ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Jak uzyskać dostęp do wysokowibracyjnych informacji ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zauważyliśmy sposoby jakimi wy wszyscy pobieracie informacje a także zauważamy w jaki sposób czasami aktywujecie te informacje na podstawie tego co już wiecie, że jest prawdziwe. Filtrujecie nowe informacje za pomocą starych przekonań, co uniemożliwia wam rozszerzenie o nowe informacje. Więc sposobem na poprawienie tego jest pozwolenie aby pobierane informacje wykraczały poza fizyczny umysł.

Chcecie by te informacje płynęły przez wasze serca. Chcecie zobaczyć jakie to uczucie. Chcecie poczuć czy to rezonuje, czy nie a kiedy to robicie otwieracie swoje serca, co jest nawet lepsze niż otwieranie umysłów. Wasze umysły będą zawsze podążać za wibracją, którą przekazujecie. Innymi słowy, wasze umysły mają zdolność przyciągania wyższych wibracyjnie myśli i informacji i mają zdolność przyciągania niższych wibracyjnie myśli i informacji.

Macie więc kontrolę nad tym, co wasz umysł odbiera i macie kontrolę nad tym, co postrzegacie ponieważ macie kontrolę nad tym, czym wibrujecie. Aby przejąć kontrolę nad tym czym wibrujecie musicie wydostać się z umysłu. Dlatego tak ważna jest medytacja. To dlatego ludzie mówią o uziemieniu w waszych ciałach fizycznych i byciu skoncentrowaniu na sercu ponieważ jeśli nie, nie będziecie kontrolować tego czym wibrujecie.

Jak wiecie, istnieje wiele różnych sposobów jakie posiadają inni aby obniżyć wasze wibracje i są też inni, którzy czerpią korzyści z utrzymywania was przygnębionych i łatwych do kontrolowania. Tak więc musicie podjąć wysiłek aby być na wyższym poziomie wibracji. Musicie zwracać uwagę. Musicie zwracać uwagę na to, czym wibrujecie i musicie wiedzieć, jak skierować się do wnętrza aby znaleźć wyższą wibrację, która jest zawsze dostępna dla was.

Nie ma powodu aby ktokolwiek z was był kierowany przez te niższe wibracyjnie myśli i nie ma powodu aby ktokolwiek z was był uwięziony w częstotliwości starych systemów wierzeń. Macie wystarczającą wiedzę i macie wystarczająco dużo narzędzi aby wyjść poza to gdzie byliście, gdzie była ludzkość i gdzie były wszystkie wasze poprzednie ja. Wystarczy wdrożyć proste kroki, które przygotowaliśmy dla was aby przejąć kontrolę nad waszymi wibracjami.

I jeszcze jedna rzecz… zauważcie, że gdzie idziecie wpływa na waszą wibrację. Z kim jesteście, wpływa na wasza wibrację. To, czego słuchacie i oglądacie,, to co spożywacie, wszystko wpływa na waszą wibrację. Więc jeśli chcecie żyć lepiej i mieć lepsze myśli przychodzące do was. Jeśli chcecie być pozytywną siłą dla zmian w tym świecie i w tej galaktyce, zwróćcie uwagę na swoją wibrację i zróbcie wszystko co w waszej mocy aby ją podnieść.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/how-to-access-high-vibrational-information-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 137

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o