[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Środa 13 marca 2019

Archanioł Gabriel ~ Środa 13 marca 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Dzisiejsze codzienne przesłanie wróciło do mojej świadomości dzięki Miltonowi Fosterowi. Nie jestem pewna kiedy oryginał został opublikowany ale z pewnością odnosi się to do tego, gdzie jesteśmy dzisiaj i czułam jakby chciał być ponownie udostępniony, więc oto jest! 🙂

Drodzy, wielu z was otrzymuje napływ energii. Ta energia jest wysoko wibrująca i spiralna, złota energia składająca się z diamentowych cząstek, które zidentyfikowalibyście jako Chrystusową energię. Jest to wyrównywanie energii, jeśli wolicie i dogłębne nie tylko dlatego, że jesteście gotowi na jej przyjęcie ale także ze względu na zmianę, którą tworzy w was.

Ponieważ ta energetyczna zmiana jest tak transformująca i święta, ma pierwszeństwo przed wszystkimi innymi rzeczami.

Ta szczególna energia wymaga od was bycia przebudzonymi ale wciąż możecie ją przyjąć i zintegrować. To właśnie stworzyło doświadczenie grypy lub innych dolegliwości, które wymagają odpoczynku dla tych, którzy byli bardzo zajęci i mało prawdopodobne aby pozostawali w spokoju dla siebie samych. Dla tych, którzy cenią sobie spokój może to pojawić się po prostu jako większe zmęczenie.

Różne przesunięcia energii mają różne cechy energetyczne, jeśli chcecie. Niektóre wymagają abyście byli spokojni i świadomi. Inne wymagają abyście byli spokojni i nieświadomi, jak w głębokim śnie. A inne całkiem łatwo się integrują gdy zajmujecie się sprawami swojego codziennego życia.

Niektóre poruszają się ruchem spiralnym w jednym kierunku aby pomóc wam uwolnić, inne poruszają się ruchem spiralnym w innym kierunku abyście mogli otrzymać. Niektóre wymagają wsparcia niektórych pokarmów lub składników odżywczych. Niektóre zakotwiczają się najłatwiej przy wsparciu elementów natury i słońca.

To, jak energetycznie się zmieniacie jest obszerne i zróżnicowane! Najważniejsze rzeczy do zapamiętania to to, że wasze ciała świetliste i wasza energetyka dokładnie wiedzą co robią, jeśli chodzi o ich ewolucję. Otrzymacie pomoc, której potrzebujecie w momencie gdy będziecie gotowi na kolejną fazę.

Zaufajcie swojemu ciału i procesowi. Przyjmijcie swoją ewolucję! Słuchajcie tego, czego potrzebujecie i podarujcie to sobie z miłością, jeśli wasze ciało prosi was o dodatkowe wsparcie.

Wszystkie te wydarzenia są dowodem na to, że zmiana rzeczywiście ma miejsce i że ewoluujecie i rozwijacie się w najbardziej niezwykły sposób. Dla każdej zmiany, przez którą przechodzicie i integrujecie, nowe dary i zdolności stają się możliwe. Wasze wrażliwości energetyczne pogłębiają się.

Będziecie pamiętali mądrość swojej duszy i będziecie mieć głębszą wiedzę na wiele sposobów. Będziecie w stanie utrzymać więcej światła i więcej miłości będzie mogło płynąć do was i przez was. Będziecie ucieleśniać i odkrywać coraz więcej waszego duchowego ja, które jest darem i celem tego wszystkiego. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/03/13/daily-message-wednesday-march-13-2019/

 

 

 

 

Hits: 130

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o