Świadome działanie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Świadome działanie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Od jakiegoś czasu zdajemy sobie sprawę z chęci ludzkości do angażowania się w działania, w które tak naprawdę nie chcecie się angażować. Widzimy jak działacie, robicie nie rutynowo i widzimy, że podejmujecie działania ponieważ uważacie, że powinniście a nie ponieważ chcecie podjąć tę konkretną akcję. Mówimy wam wszystkim, że jedną z ważnych rzeczy, które możecie zrobić tam w czwartym wymiarze, jest bycie świadomym.

Sugerujemy więc, że bez względu na to co robicie, wkładajcie w to swoją świadomość. Róbcie to co robicie ze świadomością tego, co robicie. Zwracajcie uwagę. Bądźcie ciekawi tego co robicie, jakbyście robili to po raz pierwszy. Bo jeśli i tak coś zrobicie, równie dobrze możecie coś z tego wyciągnąć. A kiedy jesteście obecny z tym co robicie, dostajecie więcej Źródła biorącego udział w tym. Pozwalacie na przepływ większej ilości energii przez was z powodu waszego zainteresowania.

Teraz, jest to bardzo proste gdy robicie coś co lubicie robić, kiedy robicie coś co naprawdę chcecie robić. Ale kiedy po raz setny jedziecie samochodem tą sama drogą, nadszedł czas aby uczynić tą jazdę bardziej interesującą. Sugerujemy abyście byli tymi, którzy uczynią ją bardziej interesującą, zamiast czekać aż wydarzy się coś na zewnątrz samochodu, coś co was podekscytuje lub coś, co docenicie.

Zamiast czekać aż tak się stanie, zobaczcie jak możecie być obecni podczas jazdy. Skupcie się na odczuciu kierowania w dłoni. Skupcie się na sposobie w jaki wasze ciało czuje się na siedzeniu kierowcy i oczywiście skupcie się na oddychaniu. Skupienie się na oddychaniu jest najszybszym i najłatwiejszym sposobem na to, by być obecnym z tym co robicie a świadomie oddychając wiecie, że aktywujecie więcej Źródła i zapraszacie więcej Źródła aby przyszło i zagrało z wami w tej pozornie bardzo przyziemnej aktywności.

Oczywiście sugerujemy również abyście poczekali aż naprawdę poczujecie natchnienie by coś zrobić, zanim to zrobicie. Ale dla tych z was, którzy znajdują się na pozycjach, w których musicie robić to, czego tak naprawdę nie chcecie robić, ta sztuczka bycia uważnym jest kluczem do wniesienia większej ilości urozmaicenia do waszego życia i czyż nie jest to coś, czego wszyscy chcecie?

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/mindful-action-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 97

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o