Klucze do Królestwa ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Klucze do Królestwa ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Jesteśmy bardzo podekscytowani widząc was wszystkich ciepło witających zmiany, które zachodzą wewnątrz was. Widzimy o wiele mniejszy opór wobec waszej transformacji niż kilka lat temu, w waszym czasie. Radzicie sobie ze zmianami z dużo większą łatwością i pozwalacie aby rzeczy pojawiały się w waszym życiu i w waszych ciałach, których wcześniej baliście się.

Teraz kiedy stajecie się bardziej świadomi tego co się dzieje, możecie zaakceptować to, że istnieją pewne rosnące bóle związane z waszym wniebowstąpieniem. Rozpoznajecie, że kiedy coś uwalniacie, najpierw musicie to wykopać. Najpierw musi to wyjść na powierzchnię zanim zostanie uwolnione. Musicie być tego świadomi zanim będziecie mogli to puścić a drugim kluczem w tym wszystkim jest zrozumienie, jak ważne jest aby odrzucić osąd.

Najpierw musicie uwolnić się od osądów, które macie o sobie i innych zanim będziecie mogli zostawić za sobą coś, co współtworzyliście w swoim życiu i w swoim świecie. Teraz, nadejdzie czas kiedy uwolnicie wszystkie swoje osądy i znajdziecie się w miejscu akceptacji wszystkiego i wszystkich. To jest moment, w którym przekroczyliście perspektywę swojego ego.

Wasze ego dobrze wam służyło w sposób, w jaki prowadziło show na Ziemi od tak dawna ale nadszedł czas aby uznać, że w życiu jest coś więcej niż tylko przetrwanie i jest więcej doświadczeń w równości niż w separacji i segregacji. Możecie osiągnąć znacznie więcej pracując razem ale aby to zrobić, musicie najpierw uwolnić osądy o innych.

I musicie również zdawać sobie sprawę z tego, że osądy te istnieją z powodu czegoś, co uczyniliście w poprzednim życiu i nie wybaczaliście sobie. Więc musicie to zobaczyć w słowach i czynach kogoś innego, zanim będziecie w stanie rozpoznać w jaki sposób jesteście wyzwalani przez to a następnie możecie uwolnić swój osąd gdy uznacie, że przebywanie w miejscu osądu nie jest zbyt dobre. Właściwie to jest naprawdę złe i jeśli zamierzacie podnieść swoją wibrację aby wasze ego mogło zostać wchłonięte przez wasze wyższe ja, to jest to kluczowy element aby to zrobić i być waszym wyższym ja.

Uwalnianie napięcia idzie w parze z uwalnianiem osądu siebie i innych. Więc kiedy mówimy wam abyście się zrelaksowali i przyjmowali, dajemy wam klucze do królestwa. Teraz, abyście mogli zaakceptować, że jesteście Istotami Energii Źródła i tworzycie to wszystko, musicie również zaakceptować to, że nie ma rozdzielenia między wami a tym, co osądzacie. Musicie też zaakceptować, że to wszystko to wasze stworzenie. Więc zamiast potępiać coś lub kogoś, po prostu zadajcie sobie pytanie: „Dlaczego to stworzyłem i jak mi to służy?” Wtedy będziecie mieli klucze a potem będziecie mogli się zrelaksować.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-keys-to-the-kingdom-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 180

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o