[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Piątek 15 marca 2019

Archanioł Gabriel ~ Piątek 15 marca 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest „Czy mam blokadę?” Chcielibyśmy zagłębić się w to dzisiaj.

Najczęstsze sposoby uczestniczenia w tworzeniu blokad (które naprawdę ograniczają lub spowalniają własny przepływ) są następujące: Strach. Wątpliwości. Nie obejmowanie siebie swoją miłością i troską. Mikro zarządzanie. Negatywne mówienie o sobie. Skupienie się na tym, czego nie chcecie. Brak zaufania. Brak chęci do otrzymywania.

Więc jeśli uważacie, że możecie doświadczać jakiegoś rodzaju blokady, dobrze byłoby zbadać tę listę i zapytać, czy aktywnie uczestniczycie w którejkolwiek z tych czynności. Jak posuwacie się naprzód, jeśli angażujecie się w którąkolwiek z powyższych czynności? Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie starych nawyków, które wam nie służą. Następnie wybaczcie sobie! Teraz, gdy patrzycie na to ze znacznie bardziej wzmocnionej przestrzeni, mogą wystąpić zmiany.

Użycie narzędzia poddania się przepływowi z wiarą i zaufaniem pozwala wam wejść w ruch do przodu bez kwestionowania siebie ponieważ jeśli jest coś, co musicie rozwiązać, naturalnie wejdzie w waszą świadomość. Będziecie w stanie poradzić sobie z tym szybko ponieważ aktywnie korzystacie ze wsparcia swojego zespołu a następnie przesuniecie się ponad to i poza to raz na zawsze.

Więc, jak widzicie Boskie Połączenie poddania się, wiary, przepływu i zaufania odnosi się do każdego aspektu, który zwykle wspiera doświadczenie bycia zablokowanym ponieważ jest to akt miłości własnej, inicjacji, zaufania, ekspansji i współtworzenia. Jest to antidotum na blokady. To system, który z miłością przenosi was z oporu do akceptacji.

Drodzy, zawsze będziecie się rozwijać, poszerzać i udoskonalać, ponieważ taka jest natura wszechświata. Wybranie trzymania się z dala od oporu wobec siebie to sposób, w jaki możecie objąć ten ruch naprzód z gracją, łatwością, cudownością i radością. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/03/15/daily-message-friday-march-15-2019/

 

 

 

 

 

Hits: 105

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o