Ścieżka, którą wybraliście do Wniebowstąpienia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Ścieżka, którą wybraliście do Wniebowstąpienia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Możemy zrozumieć dlaczego wielu z was w tym czasie poddaje się obawom i wątpliwościom. Wiemy, że nie było to łatwe dla was w tym życiu i wiemy, że częściowo powodem, dla którego nie było to łatwe jest to, że jesteście przebudzeni. Dzieje się tak dlatego, że wykonujecie tę pracę krok po kroku, co dla was wszystkich wydaje się tak żmudną podróżą. Ale uwierzcie nam gdy mówimy, że sposób w jaki podchodzicie do swojego wzniesienia, jest łatwiejszy. Jest to również bardziej satysfakcjonujący sposób.

Jeśli nie wiedzieliście co się dzieje w tym czasie, co byście zrobili gdy pojawiły się symptomy wzniesienia? A jeśli nie rozumielibyście mocy i wartości odczuwania swoich emocji, być może otrzymalibyście receptę od dobrego psychiatry. I na pewno nie zrozumielibyście swoich snów i przeniknięć, które mówią wam o przeszłych wcieleniach, dla których jesteście tutaj aby zintegrować w tym czasie.

Wyszliście poza miejsce, w którym znajduje się większość populacji ludzkiej, i zrobiliście to w dużej mierze, ponieważ chcecie im służyć. Ale zawsze jest korzyść dla osoby, która również służy i w tym przypadku korzyścią jest to, że możecie cieszyć się tą podróżą. Możecie cieszyć się tym bardziej, ponieważ wiecie co dzieje się za kulisami i wiecie, co dzieje się pod powierzchnią waszych własnych ciał.

Ignorancja nie jest błogością ale macie możliwość bycia niecierpliwymi i nazywania nie przebudzonych różnymi uwłaczającymi terminami. Możecie winić innych za to, że jeszcze nie wznosicie się ale pamiętajcie, że tak to właśnie stworzyliście. To jest ścieżka i podróż, którą wybraliście. Więc nawet jeśli wygląda na to, że reszta ludzkości spowalnia proces, to był wasz pomysł. I z naszej perspektywy było to i nadal jest bardzo dobrym pomysłem, bo jak inaczej poznacie siebie jako Energię Źródła w ciałach fizycznych?

Jeśli przeskoczycie do piątego wymiaru, przegapicie cały ruch i poczucie wzrostu i ekspansji. Zrobicie to ponownie i ponownie. Będziecie nadal schodzić i wznosić się, ponieważ nie ma nic innego do roboty. Czasami więc musicie uwolnić swoje przywiązanie do dużego obrazu tutaj i poszukać czegoś, co jest tuż przed wami, czym możecie cieszyć się, co może dać wam poczucie satysfakcji i co może utrzymać was na prostej i wąskiej ścieżka, na której najprawdopodobniej jesteście jeśli otrzymujecie tę transmisję.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-path-you-chose-to-ascension-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 180

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o