[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Sobota 16 marca 2019

Archanioł Gabriel ~ Sobota 16 marca 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Jeśli widzicie wasz dyskomfort jako bycie karanym lub opuszczonym przez wszechświat, zawsze będziecie w oporze wobec tego, co spowoduje tylko większy dyskomfort. Im więcej rzeczy widzicie z punktu widzenia świadomości ofiary, tym bardziej pozostaniecie w dyskomforcie tej iluzji.

Im więcej możecie przyjąć idei, że jesteście w procesie ewolucji, takiej, że wasza dusza nie tylko wybiera każdy dzień ale jest podekscytowana doświadczeniem, tym bardziej możecie pozostać w energiach akceptacji, co jest dokładnie tym co pozwala wam przesunąć się i ruszyć do przodu z największą wygodą i łatwością.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wielkich narodzin, pewien dyskomfort przychodzi wraz z pojawieniem się nowego, rozszerzonego wyrazu fizycznej formy. Wasza akceptacja (decydowanie się raczej poruszanie się z falami niż na walkę z nimi) jest kojącym balsamem, który wspomaga te odrodzenia i celebruje cudowne zmiany, które mają miejsce.

Drodzy, to chwalebne czasy. Przesuwacie się i ewoluujecie w szybszym, bardziej efektywnym tempie niż kiedykolwiek wcześniej. To są czasy kiedy wasza dusza czeka z zapartym tchem na doświadczenie. Nowe energie zalewające waszą planetę otworzą wiele drzwi do odkryć, zarówno indywidualnie jak i zbiorowo. Wasza ewolucja, wraz z obecnością wyższych wibrujących energii, pozwoli wam odkryć własną suwerenność i objąć ją jak nigdy dotąd. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/03/16/daily-message-saturday-march-16-2019/

 

 

 

 

Hits: 122

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o