[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Niedziela, 17 marca 2019

Archanioł Gabriel ~ Niedziela, 17 marca 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

 

Drodzy, zachęcamy was do eksperymentowania i zabawy z własną energetyką. Jeśli intuicyjnie łączycie się z tym, jaki kolor ma wasze pole energetyczne? Jakiego jest koloru gdy jesteście zrównoważeni i obejmujecie najwyższy dostępny dla was poziom energetyczny? Co możecie zrobić aby przywrócić ten idealny poziom? Jakiego koloru jest jakikolwiek obszar, który może wymagać uzdrowienia? Zastrzyk jakiego koloru przyniesie temu ukojenie?

Jakie słowo lub esencja was uspokoją? Umieśćcie to słowo w swoim polu energetycznym. Jakie to uczucie? Czy odczuwacie silne oddziaływanie energii? Zróbcie swoje ziarno światła, które jest po prostu znalezieniem złotej iskry w waszym centrum i obserwowaniem jak rośnie, aż rozszerzy swoje złote iskrzące światło, aż rozciągnie się dookoła was na długość ręki. Nadal niekomfortowe? Spróbujcie umieścić delikatną, puszystą różową energię wokół jego krawędzi.

Jesteście ekspertem od własnej energetyki. Nie bójcie się jej lub nie czujcie się jakbyście nie mieli nad nią kontroli. Bawcie się! Użyjcie swojej wyobraźni, która jest mostem do psychicznej części waszego umysłu. Zapytajcie swoje ciało energetyczne czego potrzebuje do rozwoju. Przyrządźcie swoją własną energetyczną mieszankę światła i wlejcie ją do ciała energetycznego bezpośrednio przez koronę. Znajdźcie to co działa dla was, co pomaga błyszczeć i lśnić. To   mieści się w waszych możliwościach i jeszcze kolejny sposób na odkrycie własnej suwerenności. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/03/17/daily-message-sunday-march-17-2019/

 

 

 

 

 

Hits: 79

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o