Dostrójcie się do waszych wibracji ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Dostrójcie się do waszych wibracji ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zauważyliśmy, że czas, który spędzacie na myśleniu znacznie przewyższa czas, który spędzacie na odczuwaniu, a my chcemy zachęcić was abyście czuli więcej i mniej myśleli. Teraz, w bardzo młodym wieku zostaliście przeszkoleni aby być dobrymi myślicielami. Nauczono was, że wasze umysły są bardzo ważnymi narzędziami i często mówiono wam, że wasze uczucia są nieważne. Kiedy pracujecie w świecie biznesu wasze myśli są nagradzane. Jeśli macie pomysły, otrzymacie awans. Jeśli macie uczucia, możecie zostać zwolnieni.

Jak więc przejść od głowy do serca? Jak uczynić swoje uczucia ważniejszymi dla was? Najpierw zaczynacie od uznania, że ​​chcecie czuć się lepiej a potem rozpoznajecie, że to jak się czujecie determinuje wasze myśli. Widzicie, myśli cały czas krążą w eterze a wy dostrajacie się do specyficznych myśli poprzez wibracje, które utrzymujecie. Wasze uczucia i wasze myśli powiedzą wam o waszej wibracji ale musicie uczynić waszą wibrację ważną dla was, abyście zwrócili uwagę.

Świadomość jest kluczem do tego wszystkiego, ponieważ jeśli nie macie świadomości swojej wibracji, nie możecie nic z tym zrobić. Nie możecie i nie zrobicie. Teraz, wasza wibracja może wzrosnąć sama jeśli zrobicie coś, co lubicie robić lub jeśli zafundujecie sobie masaż, spacer po plaży lub oglądanie ulubionej komedii w telewizji. Ale nie zawsze możecie polegać na okolicznościach zewnętrznych aby dostać się do tego wyższego wibracyjnie miejsca.

A więc potrzebujecie świadomości. Musicie zwracać uwagę na to co dzieje się w was. Jeśli wszystko co zrobicie to przypomnienie sobie aby raz na godzinę aby zatrzymać się od bycia obudzonym i zamknąć oczy, abyście mogli dostroić się do tego co czujecie, byłoby to wspaniałe miejsce na rozpoczęcie. Możecie ustawić te przypomnienia na swoich telefonach, na swoich komputerach lub możecie zostawić małe notatki samoprzylepne wokół aby przypominały wam, abyście zamknęli oczy i dostroili się do tego, co dzieje się w was.

A gdy weźmiecie kilka głębokich oddechów, być może dostroicie się jeszcze bardziej. A gdy zwracacie większą uwagę na to jak się czujecie, z pewnością będziecie w stanie odkryć to, czym wibrujecie. Możecie również spojrzeć na swoje myśli i obecne okoliczności życiowe aby powiedziały wam jak wibrujecie, ale czasami wiele się dzieje co odbieracie  od reszty kolektywu lub z aspektów siebie z poprzednich wcieleń. Być może właśnie odbieracie coś od ukochanej osoby.
Mimo to, jeśli jest to tam i jesteście tego świadomi, wtedy to jest w waszej wibracji. I od was zależy skupienie się na tym abyście mogli coś z tym zrobić, abyście mogli podnieść swoje wibracje i zmienić sposób w jaki się czujecie, sposób myślenia, sposób życia i sposób w jaki odnosicie się do innych i całego wszechświata. Wszystko czego potrzeba aby rozpocząć ten proces, to zatrzymać się raz na godzinę i zamknąć oczy. To nie są zbyt duże wymagania od siebie .

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/tune-in-to-your-vibration-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 75

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o