Zasługujecie na szczęście ∞ Stwórcy

Zasługujecie na szczęście ∞ Stwórcy

 

„Pewnego dnia odkryjecie prawdziwe znaczenie słowa szczęście. Dowiecie się jak to jest istnieć w tym stanie niezależnie od tego, co dzieje się wokół was. Wasze szczęście nie będzie już warunkowe. Jak to jest? Dlaczego nie dacie sobie okazji zobaczyć jak to jest być szczęśliwym, bez względu na wszystko?

Rozumiecie, że te stany istnienia są wszędzie wokół was, istniejące jako częstotliwości wibracyjne. Żeby się do tego dostać musicie po prostu ustanowić intencję aby udać się do tego miejsca, do tej częstotliwości i pozwolić prowadzić się do tego miejsca. To nie jest coś, co można osiągnąć za pomocą umysłów i procesów myślowych. Jest to coś, na co musicie pozwolić sobie aby dotrzeć tam.

Więc, wszyscy wiecie jak to jest być szczęśliwym? Być w stanie radości, być całkowicie w stanie nirwany. Wasze ciało pamięta jak to jest. Więc nie potrzebujecie map aby się tam dostać. Po prostu musicie przestać myśleć o tym, o czym myślicie i poświęć kilka chwil aby wznieść się do tej częstotliwości i uciec na chwilę. Bądźcie szczęśliwi, ponieważ tego pragniecie i zasługujecie na to ”.

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/you-deserve-to-be-happy-%e2%88%9ethe-creators/

 

 

 

 

Hits: 107

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o