Więcej energii E.T. na Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Więcej energii E.T. na Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc się z wami skontaktować w ten sposób. Przynosi nam ogromną radość widzieć i czuć was jak odbieracie te transmisje. Z przyjemnością informujemy, że coraz więcej osób dostraja się do energii nas, Arktura i innych arkturiańskich przewodników, rad, kolektywów i federacji. Na Ziemi wzrosło zainteresowanie łączeniem się z innymi częściami galaktyki.

Wszyscy zdajecie sobie sprawę, jak wiele można zyskać łącząc się z istotami takimi jak my i więcej waszych ludzkich braci i sióstr również znajduje drogę do posłańców z innych części galaktyki. Teraz powodem, dla którego jest to szczególnie interesujące jest to, że przychodzi czas, w którym Ziemia otrzymuje więcej energii z gwiazd, innych systemów gwiezdnych.

I tak, wychwytujecie energie, które są dosłownie tuż pod waszymi stopami. Więc nawet jeśli osoba nie otrzymuje przesłania w ten sposób, poprzez transmisję channelingową, ta osoba nadal może zostać aktywowana po prostu łącząc się z Matką Ziemią.

Tak więc dla tych z was, którzy nigdy nie czuli się całkiem jak w domu na Ziemi i sięgali do gwiazd by znaleźć miejsce, które byłoby dla was bardziej domem, rozpoznajcie, że waszym obecnym domem jest Ziemia i Ziemia utrzymuje więcej energii innych układów gwiezdnych z powodu wielkiego planu zjednoczenia galaktyki poprzez Ziemię.

Wszyscy gracie swoje role i bardzo dobrze gracie swoje role a będzie ich więcej. Będzie więcej ról do zagrania. Nadejdzie więcej energii. Będzie więcej aktywacji i będzie więcej ludzi wychwytujących energie do tego stopnia, że ​​zainteresują się tym, co dzieje się tam w górze.

Jesteście bardzo blisko pełnego kontaktu. Jesteście znacznie bliżej niż myślicie i jest tak wiele istot, które czekają aż ludzkość osiągnie punkt krytyczny, w którym będziecie mogli poradzić sobie z pełnym fizycznym pozaziemskim kontaktem, który jest otwarty i dostępny dla wszystkich. A tymczasem ci z was, którzy są przebudzeni mogą kontynuować sadzenie nasion ale także czerpać korzyści ze wszystkich energii, które zostały tam zasiane na planecie Ziemia już przez nas i przez cały szereg innych istot pozaziemskich o bardzo dobrych intencjach.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/more-e-t-energy-on-earth-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

Hits: 93

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o