[Benjamin Fulford] Walka o uwolnienie ludzkości spod kontroli kabała osiąga ważny punkt zwrotny

2019-03-18

Walka o uwolnienie ludzkości spod kontroli kabała osiąga ważny punkt zwrotny

 

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Walka o uwolnienie ludzkości od sekty składających ofiary z ludzi czcicieli Szatana (Baala, Molecha itd.) osiąga kluczowy punkt zwrotny podczas gdy intensywne bitwy szaleją na wielu frontach. W istocie, walka odbywa się między masami sprzymierzonymi z wojskiem większości krajów a głęboko zakorzenioną elitą najwyższego szczebla.

Ludzie, którzy zastanawiają się dlaczego nie miały miejsca masowe aresztowania muszą zrozumieć, że mamy do czynienia z tysiącletnim systemem kontroli, który nie ma zamiaru odejść bez walki. Aby zrozumieć jak głęboka jest królicza dziura, spójrzcie na poniższy diagram.

high-tech freemasons.docx

 

Ta grafika dotyczy nie tylko historii starożytnej ale raczej systemu, który do dziś kontroluje większość władców świata.

Na przykład w zeszłym tygodniu rosyjski wywiad dostarczył nam dowodów, że nie tylko premier Niemiec Angela Merkel ale także brytyjska premier Theresa May i prezydent Litwy Dalia Grybauskaite są  „wszystkie trzy biologicznymi córkami Hitlera Rothschilda i Kasnerów”. „Salamon Rothschild bzyknął Panią Annę Marię Schicklegruber. Alois Rothschild Hitler kochał się następnie z Klarą Polzl Hitler i wystrzelił dzieci w Braunau am Inn gdzie urodził się papież Benedykt z tej samej linii krwi ”- mówią źródła. Jako dowód dostarczyli to zdjęcie, na którym rzekomo jest ta trójka podczas dni szkolenia przywódców w instytucie kontroli umysłu Tavistock:

 

Zauważają również, że May, który usilnie stara się zablokować Brexit, robi ten sam szatański znak „oka piramidy” co Merkel.

 

Następnie w Kanadzie mamy premiera Justina Castro-Sinclaira, który mógł zamordować swojego przyrodniego brata Michela Trudeau (którego ciała nigdy nie znaleziono). Matka Castro-Sinclaira, Margaret Sinclair, jest córką Jamesa Sinclaira z linii krwi, która założyła masonerię Szkockiego Rytu. Castro-Sinclair ujawnił swoje prawdziwe barwy zdradzając wieloletnią kanadyjską politykę zagraniczną, ślepo popierając reżimy nazistowskie na Ukrainie i w Izraelu, i odmawiając odebrania Banku Kanady spod kontroli kabała.

https://kioo17journal.blogspot.com/2018/02/cuba-claims-canadian-prime-minister-is.html?fbclid=IwAR0axEnbvOkw8EEUETowQAQ333jUisoJbIROEuhtViCPbgRNzgmhwEitmLI

https://en.wikipedia.org/wiki/Michel_Trudeau

In unexpected move, Trudeau commits Canada to defending Zionism

Jest również dobrze udokumentowane, że francuski prezydent Emmanuel Macron jest niewolnikiem Rothschildów. W rzeczywistości większość tak zwanych światowych przywódców jest niewolnikami, o czym pisaliśmy wcześniej.

Więc kogo wszyscy ci ludzie ostatecznie są podwładnymi? Odpowiedzią nie są fałszywi Żydzi, tacy jak premier Izraela Benjamin Netanjahu. Netanjahu jest po prostu zastępcą bossa, który jest podwładnym wyznawców Czarnego Słońca we Włoszech i Szwajcarii. Zostało to udowodnione przez jego dobrze udokumentowane zaangażowanie w masowe morderstwo w Fukushimie przeciw Japonii. Ten atak był kierowany przez byłego czołowego Jezuitę Petera Hansa Kolvenbacha, który twierdził, że był Szatanem zaraz po tym jak to się stało w rozmowie telefonicznej zarejestrowanej przez NSA, potwierdzają to źródła japońskiego wywiadu wojskowego.

Jeśli więc mamy wyzwolić ludzkość, musimy dokładnie zrozumieć z kim mamy do czynienia a to oznacza, że ​​musimy zejść do kolejnej głębokiej króliczej dziury i spojrzeć na jedną z tajnych rządzących rodzin: Farnese. Poniższe zdjęcia przedstawiają ich rodzinną fortecę, pierwotny pięciokąt, Pentagon w Waszyngtonie – których stworzenia byli organizatorami – i XVI-wieczną mapę pokazującą, że już dawno temu zaplanowali Waszyngton jako centrum światowego rzymskiego faszyzmu, rząd babiloński.

Vatican/Jesuit War Rooms

http://continuingcounterreformation.blogspot.com/2009/08/romes-pentagon-forerunner-to-washington.html

W tym momencie musimy pokazać czytelnikom jak ważne jest to wszystko dla bieżących wydarzeń. Zacznijmy od rzezi w meczecie w Nowej Zelandii w zeszłym tygodniu. Strzelec ma emblemat Czarnego Słońca na plecaku.

 

Nie zamierzamy zbytnio zagłębiać się w prawdziwą naturę tego ataku (ponieważ zostało to dobrze udokumentowane w innym miejscu), poza komentarzem, że była to ofiara dla Szatana, która miała na celu przywołanie mocy dla kabała.

https://phibetaiota.net/2019/03/breaking-new-zealand-false-flag-by-zionist-israel-with-complete-new-zealand-police-and-freemason-complicity/

Spójrzmy teraz na zaangażowanie włoskiej mafii, która przyjmuje rozkazy od wyznawców Czarnego Słońca, w ostatnich wydarzeniach z udziałem Korei Północnej i prezydenta USA Donalda Trumpa.

Zwróćcie uwagę, że spotkanie po szczycie pomiędzy Trumpem a północnokoreańskim siłaczem Kim Jong Unem nie powiodło się, prezydent Chin Xi Jinping odroczył planowaną na marzec wizytę w USA aby spotkać się z Trumpem. Zamiast tego leci w tym tygodniu do Włoch aby spotkać prawdziwych szefów.

https://www.straitstimes.com/asia/east-asia/chinas-xi-jinping-to-visit-italy-france-as-rome-joins-belt-and-road

Powiązane z tym było morderstwo w zeszłym tygodniu szefa mafijnej rodziny Gambino, Franka Cali. Źródło P2 Masonerii powiedziało, że Cali został zabity, ponieważ „Włosko-amerykańska mafia obiecała sukces na spotkaniu Trumpa i Kim Jong Una, ponieważ przeprowadzili operację prania pieniędzy na rzecz Korei Północnej”. Jednakże źródło kontynuowało: „Spotkanie nie powiodło się, ponieważ ideologiczna geopolityka bloków władzy była silniejsza niż pieniądze ”.

W rezultacie rodzina Gambino była zmuszona zapłacić za ogromne straty, ponieważ utknęli się w stosach bezwartościowej waluty Korei Północnej, powiedział. Z tym związany był również nalot na ambasadę Korei Północnej w Hiszpanii, który odbył się tuż przed szczytem Kim/Trump. Nalotu dokonali „dysydenci z Korei Północnej”, według prasy amerykańskiej i „przez CIA”, według prasy hiszpańskiej. Nie ulega wątpliwości, że komputery i telefony komórkowe zostały zajęte w czasie nalotu a japoński wywiad wojskowy podaje, że zawierały one informacje o operacjach prania pieniędzy mafii/Korei Północnej.

W każdym razie źródła P2 Masonerii i czcicieli Czarnego Słońca mówią, że teraz próbują wynegocjować z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami utworzenie „rządu światowej federacji”. Tymczasem wojna ludzi przeciwko kabałowi nadal szaleje. Najbardziej niszczące z tych ataków były skierowane przeciwko kontrolowanym przez kabała firmom z branży zaawansowanych technologii. Opłaty karne i antymonopolowe są obecnie przygotowywane przeciwko Google, Facebookowi i wielu innym firmom z branży high-tech, co było szeroko relacjonowane.

Wszystkie te firmy zostaną rozbite a wielu ich kierowników pójdzie do więzienia, mówią źródła Pentagonu. Spójrzcie na poniższy obrazek aby dowiedzieć się, kto naprawdę kontroluje te firmy:

http://alcuinbramerton.blogspot.com/

Te firmy high-tech, podobnie jak reszta kabała, nie poddadzą się bez walki. W zeszłym tygodniu pojawili się dwaj demaskatorzy, którzy ostrzegali nas, że planują użyć technologii 5G aby utrzymać kontrolę nad, a może nawet zabić, większością ludzkości. Jeden informator, dyrektor w dużej firmie technologicznej produkującej sprzęt 5G, twierdzi, że jest to niezwykle niebezpieczna technologia. W odróżnieniu gdy wprowadzono 3G i 4G, to źródło mówi, że najwyższe kierownictwo mocno naciska na wdrożenie 5G bez odpowiednich testów bezpieczeństwa.

Długość fali 5G jest bardzo podobna do tej co ludzkiego mózgu, dzięki czemu można ją wykorzystać do kontroli umysłu” – powiedział. Powiedział też, że chociaż sygnały 3G uderzają w ludzi tak jak piłka do koszykówki, a 4G jak piłeczka golfowa, 5G jest bardziej igłą i może spowodować uszkodzenie mózgu. Ostrzegł również, że 5G będzie wymagać wież transmisyjnych co 100 metrów i będzie niezwykle uciążliwa i nasyci środowisko niebezpiecznymi falami elektromagnetycznymi. Powiedział, że żadne żywe stworzenie, nawet mikroby, nie może przetrwać w laboratorium jego firmy 5G.

Ten dyrektor poradził mi również żebym nie nosił smartfona 4G na ciele i nie ustawiał go w trybie samolotowym, kiedy chodzę spać. Wziąłem jego radę i mogę poinformować, że w rezultacie spałem dłużej i głębiej. Skontaktował się z nami także były oficer wywiadu południowoafrykańskiego, który powiedział, że południowoafrykański reżim apartheidu użył elektromagnetycznych przenośnych częstotliwości do manipulowania zachowaniem czarnych Afrykanów. Powiedział, że w pewnym momencie wykorzystano ich do wzajemnego ataku. Dyskusję na ten temat można zobaczyć od momentu około 45:31 na filmie zamieszczonym poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=Aw5yuOgqayI

Źródła brytyjskiego wywiadu twierdzą, że Anglosaska Grupa Pięciu Oczu jest świadoma tych niebezpieczeństw i dlatego hamują 5G i z tego samego powodu proszą również Chińczyków o to samo. W innych wiadomościach, w ubiegłym tygodniu doszło do serii pożarów w amerykańskich rafineriach ropy naftowej. Była to prawie na pewno zemsta Wenezueli za ukierunkowane ataki kabała na ich kraj. To dobry zakład, że będzie dużo więcej ataków w ramach zemsty na odsłoniętą infrastrukturę USA. Być może ktoś powinien przypomnieć amerykańskiej klasie rządzącej stare powiedzenie: „Ludzie, którzy mieszkają w szklanych domach nie powinni rzucać kamieniami”.

https://www.zerohedge.com/news/2019-03-17/shelter-place-order-given-large-petrochemical-fire-rages-houston-area

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-03-16/phillips-66-shuts-crude-un-at-los-angeles-refinery-after-fire

Amerykańska Agencja Wywiadu Obrony zwróciła również uwagę na olbrzymi nieoczekiwany negatywny skutek wobec kontrolowanej przez kabała korporacji Boeinga w zeszłym tygodniu. „346 [ofiary Lion air i etiopskiej katastrofy lotniczej] nie zginęły na próżno”, mówią źródła Pentagonu. Ich śmierć „wystawiła na atak rozdęty, marnotrawny kompleks militarno-przemysłowy, podczas gdy Trump został zmuszony do uziemienia samolotów 737 pomimo lobbingu Boeinga przez jego dyrektora generalnego i skorumpowanego Federalnego Urzędu ds. Lotnictwa (FAA)”.

FAA była w takim stopniu własnością Boeinga, że ​​Trump musiał uziemić 737 osobiście za pomocą zarządzenia wykonawczego, a Etiopia przekazała Francji zbadanie danych lotu i rejestratorów głosu w kokpicie, ponieważ nikt nie ufa USA”, kontynuowało źródło. „FAA została poważnie zdyskredytowana a złoty standard bezpieczeństwa lotniczego znajduje się obecnie w UE i Chinach”, zauważył. Źródła Pentagonu twierdzą, że teraz „zmierzają cofnięcia certyfikatu bezpieczeństwa 737 i usunięcia funkcji zdalnego przejęcia kontroli Boeinga BHUAP, która pozwala Mossadowi i CIA przeprowadzać takie wydarzenia jak 9/11, Lion Air lub Malezyjski lot 370/17”.

Inny sojusznik kompleksu wojskowo-przemysłowego, Lockheed, traci sprzedaż gównianego F35 dla sojuszników takich jak Turcja, Tajwan i Niemcy” – zauważa źródło. Źródła Pentagonu dodały: „Rosja buduje lepszą i tańszą broń” co było kolejnym powodem, dla którego Trump musi kontynuować osuszanie bagna. Źródło Pentagonu zauważyło również, że zakończenie sondy Roberta Muellera a także „odtajnienie FISA w celu obalenia Tajnego Państwa, rejestracja agentów zagranicznych organizacji syjonistycznych, ujawnienie 9/11” i inne posunięcia są nadal kontynuowane aby „uczynić Amerykę ponownie wielką.”

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/03/18/battle-to-free-humanity-from-cabal-control-reaching-vital-turning-point/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o