Przewidywania dotyczące zmiany ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Przewidywania dotyczące zmiany ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Odkryliśmy, że jest więcej sposobów niż ludzkość wyobrażała to sobie, aby doświadczyć zmiany świadomości. Wiemy, że istnieje wiele teorii na temat tego jak to się stanie. Istnieją pewne teorie, które brzmią dla nas bardzo biblijnie. Istnieją pewne teorie, które brzmią dla nas bardzo fikcyjnie i istnieją pewne teorie, które są bardzo służące sobie dla tych, którzy w nie wierzą.

Ale widzimy więcej sposobów na zmianę dla was niż jakikolwiek człowiek marzył lub chanelował do tego momentu. Teraz wiemy, że wielu z was nie może usiedzieć w miejscu myśląc, że Rada Arkturian da nam niektóre z tych podglądów, niektóre z tych prognoz. Ale my nie zrobimy tego. A powodem tego jest to, że nigdy nie chcemy pozbawić was mocy. Nigdy nie chcemy żebyście myśleli, że mamy wszystkie odpowiedzi lub że umieszczamy was na linii czasu, która doprowadzi do waszego wniebowstąpienia.

A jeśli damy wam coś, co sprawi, że bardzo mocno uwierzycie w konkretny wynik, to równie dobrze możemy to zrobić. Zamiast tego zwracamy to z powrotem i przypominamy, że tworzycie swoją rzeczywistość. Oznacza to, że tworzycie swoje doświadczenie zmiany, tak jak tworzycie swoje doświadczenie wszystkiego innego i wybieracie pewne doświadczenia nad innymi. Niektórzy z was robią to świadomie. Większość robi to nieświadomie.

Ale ci z was, którzy otrzymują tę transmisję są obudzeni i jesteście na tyle obudzeni aby rozpoznać, że dostajecie to, czym wibrujecie. Jeśli chcecie szczególnego doświadczenia zmiany w świadomości, to właśnie tam powinna być wasza wibracja. Musi być w zgodzie z tym, co chcecie przeżyć. Teraz sugerujemy, że kiedy wykonujecie tę pracę, puśćcie ramy czasowe, puśćcie swoje przywiązanie do tego, co się wydarzy, i zamiast tego skupcie się na tym, jak chcecie czuć się jutro i następnego dnia i następnego dnia .

I zdajcie sobie sprawę, że tworzycie swoją ścieżkę do wniebowstąpienia, jak również samo doświadczenie wniebowstąpienia, ponieważ jest to ciągłe spiralne wznoszenie się, które robicie w swoim układzie słonecznym. I doświadczacie zmieniających się energii. Możecie doświadczyć wszystkich małych zmian, w tym energii równonocy, która jest teraz przed wami. I zawsze możecie cieszyć się podróżą. Nikt inny nie decyduje o tym niż wy i czy to nie jest cudowna rzecz?

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/predictions-about-the-shift-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 110

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o