[Portal] Raport z warsztatów Duchowych Rodzin i aktualizacja sytuacji planetarnej

Raport z warsztatów Duchowych Rodzin i aktualizacja sytuacji planetarnej

 

 

 

Nasz warsztat Duchowych Rodzin w Budapeszcie był niezwykle udany. Wiele kluczowych instrukcji dotyczących przełamywania Matrixa na powierzchni planety zostało pomyślnie przekazanych bardzo obudzonym uczestnikom warsztatów, co można zobaczyć w notatkach z warsztatów, które zostały już opublikowane na wielu blogach:

https://penzu.com/public/bae38058

https://connect2lifeeu.blogspot.com/2019/03/soul-family-workshop-by-cobra-notes.html

https://connect2lifeeu.blogspot.com/2019/04/soul-family-workshop-by-cobra-notes.html

Personal Notes of Soul Family Conference, Budapest

The Goddess is Alive and Well in Budapest !

 

Wielu nowych wolontariuszy pojawiło się na scenie aby utworzyć nowe grupy Siostrzeństwa Róży na całej planecie.

Instrukcje dla nich: jeśli twoja grupa ma 3 lub więcej osób, które spotykają się fizycznie regularnie, możecie upublicznić swoją grupę aby więcej osób z twojej okolicy mogło dołączyć. Możesz to zrobić wysyłając wiadomość e-mail na adres sotrplanetarynetwork@gmail.com i poprosić o dodanie do głównej listy Sisterhood of the Rose tutaj: https://www.sisterhoodoftherose.network/groups

Wszystkie instrukcje dotyczące spotkań grupowych są publikowane tutaj:

http://2012portal.blogspot.com/2018/06/sisterhood-of-rose-planetary-activation.html

Do tej pory na całej planecie powstało ponad 170 grup Sisterhood of the Rose:

 

Podczas naszego warsztatu powstały inne specjalne grupy zadaniowe, które będą mogły zostać upublicznione w przyszłości, jeśli sytuacja będzie na to gotowa.

Podczas naszych warsztatów, a konkretnie między przerwą obiadową pierwszego dnia a przerwą na lunch drugiego dnia, aktywność plazmy wokół planety oszalała:

 

Niecałe 24 godziny po warsztacie ten artykuł o kwarantannie Ziemi został opublikowany „przez przypadek” w magazynie Forbes:

https://www.forbes.com/sites/jamiecartereurope/2019/03/18/are-we-in-a-galactic-zoo-protected-by-aliens-scientists-meet-to-investigate-the-great-silence/#75faa4e41ce7

Mówiąc prościej, nasz warsztat stworzył ogromne pęknięcie w Matrixie a Archonci oszaleli w ciągu następnych tygodni, bezlitośnie atakując kluczowych ludzi.

Wiele z tych ataków zostało zaaranżowanych za pomocą ukierunkowanej broni energetycznej i negatywnej inżynierii społecznej:

https://www.syti.net/GB/SilentWeaponsGB.html

Tymczasem ciemne okultystyczne praktyki programowania kabała są ujawniane i ludzie walczą przeciwko nim:

https://stillnessinthestorm.com/tag/svali-speaks/

https://www.collective-evolution.com/2018/05/25/survivors-from-the-mk-ultra-program-come-together-with-plans-to-sue-the-federal-government/

A kabał niszczy dowody, głęboko w panice:

https://mysteriousuniverse.org/2019/02/the-us-navy-is-destroying-evidence-of-its-secret-laser-weapons-research/

Źródła powiązane z Kosmiczną Centralną Rasą poinformowały, że uczucie głębokiej rozpaczy, które przenika powierzchnię planety, jest w rzeczywistości sygnałem wyczerpania AI emitowanym przez Kabała, ponieważ po naszej medytacji 21 stycznia ich matematyczne modele prognostyczne przewidują porażkę ze 100% pewnością. Dlatego generują wezwanie SOS do wszystkich pozostałych ciemności Wszechświata aby przybyły i pomogły im w walce z nieuniknioną porażką. Ponieważ żadne ciemne posiłki nie przybywają na planetę Ziemię spoza naszego Układu Słonecznego, uczucie całkowitego lęku i paniki zaczęło rozprzestrzeniać się od najwyższych agentów kabała, takich jak rodziny Chimery i Czarnej Szlachty, do pośredników kabała i sługusów, którzy zdają sobie sprawę, że ich plany nie dojdą do skutku.

Ich klęska nadchodzi i wraz z ich klęską nadchodzi wiele zmian i to jest powodem tego snu:

https://truthearth.org/2019/03/26/dream-about-huge-importance-of-cobras-information-cobra-blog-synchronicities-pozwól-memory-before-quarantine-earth-surfacing/

Trwa oczyszczanie grupy Chimery a także usuwanie plazmowych bomb. Oczyszczanie bomb toplet zbliża się do etapu, w którym „pewne bezprecedensowe działanie Sił Światła może być możliwe w niezbyt odległej przyszłości”

Jedynym dozwolonym komentarzem jest to, że Plan wyzwolenia planety jest głęboko utajniony od 27 stycznia 2018 r., i ŻADNE informacje na jego temat nie pojawiają się (z wyjątkiem krótkiego wycieku o satelitach szpiegowskich w sierpniu 2018 r.). Dlatego możecie przyjąć historię o zamkniętych aktach oskarżenia z przymrużeniem oka:

https://wmerthon6.wixsite.com/website-1/home/who-started-the-60k-sealed-indictment-claim

Plan NIE będzie rozpowszechniany w Internecie. Wszyscy będą zaskoczeni.

Jedną z kluczowych sytuacji, które się toczą, jest walka o sieć energetyczną wokół planety pomiędzy SURFACOM i rodzinami Czarnej Szlachty, szczególnie walka o Linię Energetyczną Bogini, która zawiera główny klucz do kontroli nad planetą:

 

Syryjski Wir Bogini znajduje się na tej linii energetycznej a tuż po naszym warsztacie, w zachodnich mediach ogłoszono zwycięstwo nad Daesh w Syrii:

https://www.foxnews.com/world/isis-has-officially-crumbled-and-last-stronghold-liberated-fox-news-has-learned

https://www.bbc.com/news/world-middle-east-45547595

 

Zgodnie z bardziej dokładnymi źródłami w Syrii i Iraku nadal istnieje niewielkie terytorium kontrolowane przez Daesh:

https://isis.liveuamap.com/

Chociaż pokój w końcu wraca do Syrii:

https://www.rt.com/op-ed/447856-christmas-syria-west-media/

Musicie zrozumieć, że Daesh jest dziełem Zachodniego (RIIA)/Saudyjskiego (Wahhabi) kabała:

http://www.conspiracyschool.com/blog/isis-are-not-sunnis-they-are-british-and-salafi-plot-create-neo-caliphate

http://www.conspiracyschool.com/blog/globalists-created-wahhabi-terrorism-destroy-islam-and-justify-global-state

Innym ważnym punktem wirowym na linii energetycznej Bogini jest mały kraj Słowenia.

Bitwa nad rzeką Frigidus była kluczowym momentem w historii, który ukształtował losy zachodniej cywilizacji i miał miejsce 6 września 394 roku ne w pobliżu Vipava na Słowenii:

https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_the_Frigidus

Ta bitwa oznaczała porażkę Eugeniusza, ostatniego rzymskiego cesarza, który wspierał tajemnice Bogini, przez Thedosiusa, który był agentem kabała, posłuszny rozkazom Archonta Ambrosiusa, biskupa Mediolanu. Teodozjusz odegrał kluczową rolę w całkowitym wymazaniu tajemnic Bogini, wydając prawa zakazujące czczenia Bogini, karane śmiercią w 391 r. ne oraz nakazujące zniszczenie Serapeum i biblioteki w Aleksandrii w 392 r ne. Bitwa nad rzeką Frgidus oznaczała całkowite załamanie sieci energetycznej Bogini dla całej zachodniej cywilizacji, co doprowadziło do rozłamu Imperium Rzymskiego zaledwie kilka miesięcy później i ostatecznie doprowadziło do 1000-letniego opóźnienia postępu w tzw. czasach ciemności (średniowiecza).

Teodozjusz należał do rodu Teodozyjczyków, który jest obecnie znany jako rodzina Theodoli, jedna z głównych rodzin Czarnej Szlachty:

Theodoli Crime Family from ConspiracyII

 

Istnieje pewna linia łącząca dolinę Vipava z Aleksandrią a na przełomie XX wieku wiele kobiet z doliny Vipava przeniosło się do Aleksandrii aby tam pracować. Istnieje pewien okultystyczny sekret dotyczący tych kobiet, który nie może być jeszcze ujawniony.
Innym ważnym wirem na Słowenii jest jego stolica, Lublana. Było to ważne miasto Światła w późnej Atlantydzie i wkrótce stanie się miastem Światła w Nowej Atlantydzie:

The City of Light in Ljubljana, Slovenia

W Ljublanie w 1995 r. miały miejsce pewne wydarzenia o znaczeniu planetarnym i kosmicznym, które na razie muszą pozostać utajnione.

Podczas ostatniej inwazji Archontów w 1996 r. Lublana została zbombardowana eterycznymi i plazmowymi bombami nuklearnymi, które całkowicie załamały sieć energetyczną w kraju i opóźniły duchowy rozwój kraju przez dziesięciolecia. Niedawno podejmowane są pewne działania aby ponownie ożywić wir energii.

Rodzina Czarnej Szlachty, która kontroluje Lublanę, niektóre inne części Słowenii i niektóre części Włoch, to rodzina Orsini:

https://izrealzeus.weebly.com/home/orsini-rosenberg-alchemical-mafia

https://web.archive.org/web/20180417124924/https://ahuwahzeus583992924.wordpress.com/2018/02/04/orsini-and-rosenberg-alchemical-mafia/

http://2012portal.blogspot.com/2014/01/fall-of-archons-update.html

Rodzina Orisini poniosła wielką porażkę w 2010 r., a niektóre źródła twierdzą, że Orsini zabił Isis Astarę w zemście za tę porażkę.

Rodzina Orsini jest bardzo mocno przeciwko energii Bogini i z tego powodu przeniknęła do ruchu Różokrzyżowców, na który wcześniej silnie wpłynęło pozytywne Siostry Róży i promowała tajemnice Bogini:

http://www.crystalinks.com/rosicrucian.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Chymical_Wedding_of_Christian_Rosenkreutz

Orsini kontrolują Różokrzyżowców, zwłaszcza za pośrednictwem ich gałęzi Rosenberg i kilka stuleci stworzyli negatywne odzwierciedlenie Siostrzeństwa Róży i Węża. Ta grupa składa się z żeńskich członków Iluminatów, którzy używają czarnych magicznych rytuałów okultystycznych przeciwko kapłankom pozytywnej Bogini:

http://www.femaleilluminati.com/

Inną znaną rodziną Czarnej Szlachty, która używa negatywnych archetypów kobiet przeciwko energii Bogini, jest rodzina Sforza:

https://izrealzeus.weebly.com/home/biscione-bloodlines

Musicie zrozumieć, że rodziny Czarnej Szlachty kontrolują co najmniej 80% najwyższych szczebli ludzkiego społeczeństwa poprzez tak zwane greckie wspólnoty, które są jezuickim tworem:

http://continuingcounterreformation.blogspot.com/2011/05/since-1825.html

Sami jezuici są dziełem rodziny Farnese:

http://continuingcounterreformation.blogspot.com/2009/08/romes-pentagon-forerunner-to-washington.html

Bardzo niedawno fragment mojego artykułu o Farnese z mojego bloga:

http://2012portal.blogspot.com/2014/01/fall-of-archons-update.html

został opublikowany na blogu Fulforda:

https://benjaminfulford.net/2019/03/06/farnese-family/

Siły Światła rozpoczęły niedawno kampanię mającą na celu ujawnienie rodzin Czarnej Szlachty.

Wiele informacji na temat tych rodzin znajduje się tutaj:

https://mirrorsoftruth1.blogspot.com/

I tu:

https://izrealzeus.weebly.com/

Dobrze byłoby stworzyć lustrzane kopie tych blogów na wypadek gdyby zostały usunięte, ponieważ rodziny Czarnej Szlachty nie lubią być ujawniane.

Jednak obecnie trwa kampania medytacyjna mająca na celu sprowadzenie Światła Kolumn buddycznych poprzez członków tych rodzin w celu przyspieszenia oczyszczania planety:

https://www.welovemassmeditation.com/2019/03/time-sensitive-buddhic-columns-on.html

https://www.welovemassmeditation.com/p/blog-page_31.html

Podczas gdy Matrix zaczyna się rozpadać:

A Journey Outside The Matrix

Zwycięstwo Światła!

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://2012portal.blogspot.com/2019/04/soul-families-workshop-report-and.html

 

 

 

 

 

Hits: 428

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o