Notatki z konferencji w Budapeszcie marzec 2019

Notatki z konferencji w Budapeszcie marzec 2019

 

autor: Aaron Watson

 

Notatki z Warsztatu w Budapeszcie marzec 2019

DZIEŃ 1

To są moje osobiste notatki z warsztatów Cobry w dniach 16/17 marca, 2019. Mam nadzieję, że będzie to pomocne dla niektórych ludzi.

Duchowe Rodziny – Duchowa Rodzina to połączona sieć, która tworzy tkaninę światła wokół wszechświata. Można powiedzieć, że Duchowa Rodzina weszła w to istnienie w tym samym czasie i podziela wiele pragnień. Życie w Duchowej Rodzinie jako przeciwieństwo rodziny biologicznej jest naturalnym sposobem, który jest bardzo normalny w całej galaktyce. Tutaj na ziemi zostaliśmy przeforsowani do biologicznej rodziny jako środka do kontrolowania DNA i tego, jak rozprzestrzenia się ono poprzez ludzkość.

 

Bratnie Dusze – Bratnie Dusze gdy spotykają się, tworzą piękne energie. Połączenie z Bratnią Duszą to bardzo skuteczny sposób na pokonanie pozostałych problemów. Kiedy bratnie dusze się spotykają, mogą się zdarzyć dwie rzeczy. Mogą chcieć uciec od siebie lub jedna chce uciekać a druga chce gonić. Zwykle kabał wyzwala jednego z ludzi aby nie chcieli wchodzić w relacje lub tworzą sposoby na ich rozdzielenie zanim nawet wejdą w kontakt ze sobą. Innym scenariuszem jest to, że spotykają się i gdy osiągną stabilny punkt (po rozwiązaniu niektórych pojawiających się problemów), stworzą jeden z najpotężniejszych sposobów na przełamanie matrixa. Dlatego właśnie dla tych par istniało bardzo duże niebezpieczeństwo, ponieważ kabał zrobił wiele rzeczy aby rozdzielić je lub powstrzymać przed spotkaniem, włączając zabicie jednego z nich.
Bliźniacze Dusze – Przychodząc tu na Ziemię w 3 wymiarze całe „ty” jest podzielone na dwie części (1 zazwyczaj bardziej męska, 1 zazwyczaj bardziej kobieca) między piątym a szóstym wymiarem. Ludzie, którzy myślą, że spotkali swoją bliźniaczą duszę zazwyczaj się mylą, ponieważ jest to niezwykle rzadkie i potężne. Cobra komentuje, że gdybyś spotkał swoją bliźniaczą duszę, byłoby to tak jakbyś widział swoje absolutne odbicie i zobaczył WSZYSTKIE swoje problemy, obawy, zmartwienia itp. W TYM SAMYM CZASIE. Na planecie jest bardzo mało gotowych do tego rodzaju połączenia. Bliźniacze Dusze nie zawsze są tu inkarnowane tu w fizyczności w tym samym czasie, mogą być w eterycznym, mogą być na statkach-matkach, a może gdzieś na innej planecie we wszechświecie.

** Medytacja Bliźniaczej Duszy

Wdychaj lśniące białe światło przez kilka minut.

Wyobraź sobie swoją bliźniaczą duszę stojącą przed tobą.

Wyobraź sobie jak twoja czakra podstawy (pierwsza) jest połączona z jej czakrą podstawy

Wyobraź sobie jak twoja czakra seksualna (2.) jest połączona z jej czakrą seksualną

Wyobraź sobie jak twoja czakra splotu słonecznego (3) jest połączona z jej czakrą splotu słonecznego

Wyobraź sobie jak twoja czakra serca (4.) jest połączona z jej czakrą serca

Wyobraź sobie swoją czakrę gardła (5) połączoną z jej czakrą gardła

Wyobraź sobie swoją czakrę trzeciego oka (6) połączoną z jej czakrą trzeciego oka

Wyobraź sobie swoją czakrę korony (7) połączoną z jej czakrą korony

Poświęć chwilę aby powiedzieć wszystko, co chciałbyś powiedzieć swojej bliźniaczej duszy.

Teraz poświęć chwilę i posłuchaj, co ona ma ci do powiedzenia.

 

Cobra mówi, że wykonywanie tej medytacji każdego dnia pomoże zwiększyć przejrzystość połączenia i zajmie trochę czasu dla ustabilizowania. Obraz, który widzisz może być początkowo zmieniony z powodu tego zakłócenia. Jednym z powodów tej medytacji jest to, że jeśli wiesz gdzie jest twoja bliźniacza dusza, pomoże to w programowaniu relacji, które miało miejsce na powierzchni i nie powstrzyma cię.

 

Monogamia / Nie-monogamia

Cobra stwierdził, że ​​w pozostałej części galaktyki rzeczy działają inaczej jeśli chodzi o związki. Programy, które działają tutaj na tej planecie mają na celu utrzymanie społeczeństwa w dużym stopniu pod kontrolą. Wiele par nie jest szczęśliwych i często dzieje się tak dlatego, że tylko 10% par przebywa razem z wyboru wolnej woli. Wiele kobiet często może być bardzo zazdrosnych i kontrolujących, jeśli widzą „swojego mężczyznę” (zauważ własność) rozglądającego się za innymi kobietami. Podobnie mężczyźni czasami traktują niektóre kobiety jako przedmiot do posiadania. Ten brak wolnej woli w związku hamuje i powoduje wiele problemów.

Jeśli mężczyzna jest kontrolowany przez kobietę, staje się ona bardziej dominująca (bardziej męska), a mężczyzna staje się dogadzającym (bardziej kobiecy). Ta nierównowaga energetyczna jest dokładnie tym, co kabał stara się promować.

W społeczeństwie galaktycznym relacje monogamiczne występują, gdy dwie osoby spotykają się i z wolnej woli decydują się pozostać ze sobą tak długo, jak długo jak pozostaje to prawdą. Reszta społeczeństwa spotyka się w otwartych, kochających związkach ale może nie być monogamiczna.

 

Implanty / Poziomy programowania

 

Pierwszy poziom programowania, który otrzymujemy, uzyskuje się gdy zgadzamy się na warunki bycia na planecie Ziemia po przybyciu tutaj. Stwarza to podstawowy implant, który zatrzymuje nasze połączenie ze Źródłem, samym sobą, wyższym ja lub jakkolwiek chcecie to nazwać. Cobra odkrywa, że ​​pierwotny implant jest najtrudniejszy do usunięcia, ponieważ pracując nad nim bez jego złamania, istnieje technologia, która może odnowić implant ponownie.

Drugi poziom programowania jest aktywowany tuż po pierwszym poziomie i wpłynie na różnicę między mężczyznami i kobietami:

⦁ Kobiety mogą mieć pełne połączenie z czakrą serca i doświadczać tam wszystkich emocji. Kobiety nie mogą doświadczać czakry seksualnej i energii seksualnej.

⦁ Mężczyźni są całkowicie upoważnieni do doświadczania swojej seksualnej chakary i pożądania, ale nie wolno im czuć czakry serca ani doświadczać emocji.

 

Trzeci poziom programowania pochodzi od twoich rodziców. Są to automatyczne nieświadome programy pomagające w egzekwowaniu pierwszego i drugiego poziomu programowania. Na przykład, że mężczyźni nie mogą płakać a kobiety wykonują swój obowiązek wobec rodziny i nie odczuwają przyjemności. Oczywiście stopień programowania zależy od rodziny ale podstawowa idea jest tam.

Czwarty poziom programowania pochodzi z twojej edukacji.

Piąty poziom programowania pochodzi z mediów / telewizji.

 

Cobra pokazuje nam lokalizację pierwotnego implantu i drugiego implantu. Pierwszy implant to w rzeczywistości dwa miejsca w twojej głowie, niedaleko od siebie. Druga lokalizacja implantu to 3 palce nad pępkiem w centrum ciała. Razem tworzą trójkąt, który ciemność wykorzystuje z powyższych powodów.

 

DZIEŃ 2

Linie czasowe / Nowy plan

 

W miesiącach poprzedzających rok 2019 dwie linie czasowe uległy załamaniu (Alpha, Beta) i przesunęliśmy się teraz na linię czasu Gamma. Cobra mówi, że to zawsze była najbardziej stabilna linia czasu i teraz jesteśmy na niej. Ta linia czasowa obejmuje przekształcenie części społeczeństwa. Potrzebuje dedykowanych grup żyjących na Wyspach Światła działających w kierunku wzniesienia i kontaktu z naszymi ET z gwiazd i Ruchem Oporu poniżej.

Inną bardzo ekscytującą wiadomością jest to, że odbyło się wielkie spotkanie i podjęto decyzję by przejąć planetę siłą kiedy nadejdzie odpowiedni czas. Kosmiczne prawa zostały wystarczająco naruszone, że fizyczna interwencja jest teraz możliwa. Plejadianie, podczas gdy są bardzo cierpliwi, również mają dość i wymagane są działania. Ta interwencja prawdopodobnie będzie miała formę cichego przejęcia. Podejrzewam, że możemy nawet nie być świadomi niczego, dopóki będą gotowi ogłosić zmiany.

Lokalizacje społeczności Wysp Światła nie zostały jeszcze ustalone ale zostaną umieszczone na konkretnych ważnych liniach energetycznych wokół planety. Struktury i formacja będą oparte na świętej geometrii. Są osoby gotowe pomóc i przekazać wiedzę na ten temat, gdy odpowiednie osoby będą gotowe do tworzenia społeczności. Grupa ludzi będzie bardzo bliską duchową rodziną i początkowo na każdej wyspie będzie od 10 do 20 osób.

Istnieje kilka wymagań aby żyć na Wyspach Światła, aby społeczność mogła skutecznie funkcjonować.

⦁ Wszystkie osoby muszą mieć przynajmniej częściowe połączenie ze swoim wyższym ja.

⦁ Muszą być gotowe przyjąć odpowiedzialność za błędy

⦁ Drugi implant musi być częściowo rozpuszczony (związany z: seksualnością, zazdrością).

Cobra mówi także później, że:

⦁ Problemy z pierwszą czakrą muszą zostać rozwiązane, co wiązało się ze strachem przed przetrwaniem i problemami z pieniędzmi. Musisz być w stanie manifestować swoją obfitość.

⦁ Trzeba usunąć problemy drugiej czakry, które są związane z uzdrowieniem urazu seksualnego a także uzdrowieniem związku między sercem a drugą czakrą.

⦁ Trzeba będzie przezwyciężyć problemy związane z trzecią czakrą, które wiążą się z rzutowaniem problemów na innych ludzi a także odejściem od obecnych więzi rodzinnych aby dołączyć do Wysp Światła.

Ktoś zapytał: „Czy mogę zabrać mojego psa?”na przykład, Cobra powiedział, że ​​to zależy od grupy, do której chcesz dołączyć.

 

Naczynie kontaktu

 

Czysta kobieca energia jest: bezwarunkowo kochająca i otwarta.

Czysta energia męska to: czyste działanie.

Obie energie są równie ważne, jednak tłumienie tej planety zależy od ścisłego kontrolowania energii kobiecych. W przeszłości Cobra pisał, że ​​więcej kobiecej energii na planecie powstrzymałoby wszystkie wojny.

Cobra wyjaśnił, że ​​kobieca energia seksualna jest w rzeczywistości kluczem do przebicia się przez matrix, a także aktywowania błysku słonecznego z centralnego słońca. Wrażliwość kobiecej energii seksualnej działa jak naczynie kontaktu dla tego wydarzenia, sygnał, że jesteśmy gotowi.

Mówiąc o tym, bardzo ważne jest aby kobiety miały kontakt ze swoją seksualnością i zaczęły przełamywać blokady, które zostały nam postawione na drodze.

Zaproszenie statku-matki

Cobra zachęca nas, byśmy wezwali pleadiański statek-matkę na naszą ziemię. Można to zrobić, zwracając się do nich do nich swoją świadomością i mówiąc im, że dajesz im pozwolenie i życzysz sobie aby wylądowali.

Ważne punkty:

1. Musisz być właścicielem ziemi, musisz być tym, który podpisał dokumenty własności.

2. Jeśli wzywasz statek-matkę, NIE wolno ci o tym rozmawiać z nikim. NIE pisz tego nigdzie. To musi być umysłowa decyzja, a komunikacja z plejadinami musi być telepatyczna.

3. Nie musisz żyć na tej ziemi, możesz być dalej.

Plejadianie sprawdzą przed ich przybyciem, czy jest to bezpieczne i odpowiednie miejsce do wylądowania ich statku. Ocenią osobę, która ich zaprosiła aby sprawdzić, czy poradzą sobie z sytuacją, jeśli / kiedy wylądują.

Cobra mówi, że jeśli zaprosimy pleadiański statek-matkę do wylądowania na naszej prywatnej ziemi, którą posiadamy, będziemy mieli jego ochronę, jeśli jakiekolwiek ziemskie siły będą próbowały ingerować. Prawo mówi, że wolno nam robić to co chcemy na naszej prywatnej ziemi, dlatego jest to możliwe.

 

Wzniesienie

Jednym z powodów tworzenia teraz Wysp Światła będzie skupienie się na procesie wzniesienia. Życie w grupie znacznie przyspieszy wniebowstąpienie grupy. Te wyspy światła będą przewodzić w procesie wzniesienia i będą wzorem do naśladowania dla innych w przyszłości.

W pierwszej fali wzniesienia będą setki wznoszących się.

W drugiej fali wzniesienia będą tysiące wznoszących się.

W trzeciej fali wzniesienia będą miliony wznoszących się.

 

Narzędzie do usuwania implantów:

Cobra daje nam narzędzie, które pomaga usunąć pierwotne i drugorzędne implanty. Ma to na celu zdezorientowanie implantu, co pomoże nam powoli powoli się uwolnić. Lubię myśleć o tym, jak o powolnym poluzowywaniu dużego kija z ziemi. Przesuwasz go z boku na bok, aby uwolnić uścisk.
Każdego dnia napisz przez 10+ minut następujące stwierdzenia. Skup się na jednym implancie na raz.

Pierwotny implant: „Jestem bogiem. Nie jestem bogiem ”

Drugi implant: „Seks to miłość. Seks to nie miłość ”

To nie jest tylko pisanie, bardzo ważne jest abyś wszedł w nastawienie tego co piszesz, a następnie odwróć to, gdy przejdziesz do przeciwnego zdania.

 

Anulowanie wszystkich umów z ciemnymi siłami:

 

Możesz powiedzieć głośno co następuje, aby anulować wszystkie kontrakty z siłami ciemności. Cobra mówi, że anulowanie ich zajmie kilka razy.

„W imię mojej Obecności JAM JEST,

W imię mojego JAM JEST, który JEST

Anuluję i unieważniam

WSZYSTKIE moje kontrakty i umowy z siłami ciemności

Przeszłe, teraźniejsze i przyszłe

I zarządzam i rozkazuję

aby WSZYSTKIE konsekwencje tych umów zostały anulowane i UNIEWAŻNIONE.

Niech tak będzie i tak jest

Niech tak będzie i tak jest

Niech tak będzie i tak jest ”

 

 

Inwokacja filaru Światła ATVOR

 

Filar Światła ATVOR jest zaawansowaną technologią Plejadian, która usunie ciemność i pomoże w procesie wzniesienia.

To narzędzie zostało wspomniane wcześniej przez Cobrę i mówi, że stało się ono potężniejsze, ponieważ zwróciliśmy uwagę centralnej rasy 21 stycznia tego roku. To narzędzie będzie nadal rosło w siłę!

INSTRUKCJE:

Powiedz głośno:

„Wzywam filar czystego białego światła aby zstąpił na mnie i uformował się wokół mnie.

Wzywam Obecność JAM JEST, który JEST.

Proszę aby Obecność JAM JEST, który JEST połączyła się i scaliła ze mną ”.

W swoim umyśle wizualizuj Pleadiański statek-matkę nad tobą, wysyłający poprzez ciebie czyste wysoce naładowane cząstki do jądra ziemi. Następnie przywróć światło poprzez ciebie do statku-matki.

Narzędzie Wizualizacji Kryształu

Cobra przekazał kolejne narzędzie, aby pomogło nam rozpuścić nasze implanty. Jest to bardzo proste narzędzie do wizualizacji medytacji.

Wyobraź sobie swoje ciało zawarte w tym sześciokątnym zarysie. Zobacz punkty tego zarysu wokół siebie. Teraz wypełnij ten zarys jasnym niebieskim światłem, rozświetlającym się dookoła. Zobacz implanty rozpuszczające się w twoim ciele (Dwa pierwotne implanty w głowie, Drugorzędny implant ponad pępkiem).

 

Zwycięstwo Światła!

Zwycięstwo Światła!

Zwycięstwo Światła!

 

 

Zastrzeżenie: To jest moja osobista interpretacja informacji podanych podczas warsztatu Cobry w Budapeszcie, marzec 2019. Chociaż próbowałem uchwycić tyle ile się da z pisania i zapamiętywania, być może są treści, które przegapiłem.

 

 

 

 

Źródlo: https://penzu.com/public/bae38058

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o