Wibracje wokół was ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wibracje wokół was ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Robicie wszystko co możecie w okolicznościach, w których się urodziliście się w tym życiu. Rozpoznajcie, że jesteście pod wpływem wibracji, które są wokół was. Tak więc następnym razem gdy zdecydujecie, że będziecie krytyczni wobec siebie, pamiętajcie, że wasze otoczenie wpłynęło na was. A także zdajcie sobie sprawę, że doświadczenie na Ziemi było bardzo trudnym środowiskiem, nie tylko dla tego życia ale dla prawie każdego innego prowadzącego do tego.

Mieliście czasy w swojej historii kiedy sprawy były łatwiejsze dla was jako kolektywu, a potem mieliście czasy takie jak te. I tak, możecie przestać się zadręczać kiedy uznacie, jak trudne były energie niższej częstotliwości i jak bardzo wpłynęły na was w pewnych stanach istnienia. A także zdajcie sobie sprawę, że wiele emocji, które czujecie, nadchodzi z powodu doświadczeń z przeszłości, które były traumatyczne dla was.

Dlatego zachęcamy was abyście odpuścili sobie tutaj. Często mówimy wam o energiach o wyższych częstotliwościach, które nadchodzą i chcemy abyście zwracali na nie większą uwagę, abyście czerpali więcej korzyści z tego co otrzymacie z wyższych sfer. Te energie o wysokich częstotliwościach również wywierają na was wpływ, który jest pozytywny ale także wzbudzają to, co ma niższą częstotliwość i wciąż wymaga oczyszczenia.

Więc nie wybraliście łatwej ścieżki dla siebie ale wybraliście bardzo satysfakcjonującą. Wybraliście ścieżkę, na której całe to oczyszczanie doprowadzi was do poczucia lśniącymi i nowymi. Największą częścią waszej podróży jest ta emocjonalna. Kiedy przechodzicie od odczuwania rozpaczy do przyjęcia swojej mocy, jest to bardzo duży ruch a po drodze musicie przejść przez wiele kroków. Być może zostaliście nauczeni przez innych duchowych nauczycieli, że możecie przeskakiwać z jednego stanu bycia wprost do drugiego a to z pewnością jest droga pięciowymiarowa.

To jest to, do czego zmierzacie kiedy się wznosicie, ale na razie nadal przechodzicie przez te emocjonalne podróże krok po kroku. I te podróże mogą się wydawać, że ich ukończenie trwa wieczność. Ale dokończycie je w tym życiu. Będą także częścią waszej podróży wzniesienia i jak powiedzieliśmy, energie wyższych częstotliwości wciąż nadchodzą. I stajecie się bardziej dostępni dla nich za każdym razem gdy robicie niektóre z tych oczyszczeń energii o niższych częstotliwościach, które zebraliście w tym życiu i przynieśliście ze sobą z innych wcieleń.

Ci z was, którzy są obudzeni i otrzymują tę transmisję, nie czekają aż ktoś lub coś przyjdzie i uratuje was od tego wszystkiego. Widzimy i czujemy, że jesteście w stanie sprostać temu wyzwaniu i dlatego mówimy bezpośrednio do was w ten sposób. Wiemy, że możecie sobie z tym poradzić i wiemy, że już widzieliście korzyści płynące z tych emocjonalnych podróży i jesteśmy bardzo dumni z was wszystkich.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-vibrations-around-you-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 111

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o