Nowy sposób na współtworzenie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Nowy sposób na współtworzenie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jest to odpowiedni moment dla was wszystkich aby organizować swój dzień według kolejności, co jest dla was najważniejsza. Widzimy wielu z was, którzy próbują zrealizować sprawy a zauważamy również jak się czujecie kiedy nie skreślacie wystarczającej liczby punktów z waszych list zadań. Więc teraz byłby dla was doskonały czas aby nadać priorytet temu, co jest dla was najważniejsze a następnie porzucić odpowiedzialność, którą często bierzecie  aby zrobić to samemu. W tym momencie swojej duchowej ewolucji nie musicie zdobywać uznania za to, że poświęciliście godziny i krew, pot i łzy. Jesteście ponad tym wszystkim.

Jesteście ponad uzasadnianiem wszystkich rzeczy, które przychodzą do was. Nadszedł czas abyście uwolnili tę ideę, że musicie zasłużyć na to co przychodzi do was i znacznie lepiej jest dla was wszystkich pracować z energiami, które przychodzą, aby służyć. Energie, które przychodzą w tym czasie chcą współtworzyć z wami ale nie mogą tego zrobić, jeśli jesteście spięci i zabiegani przez cały dzień, próbując załatwić sprawy. Pracują najlepiej z tymi, którzy wierzą w magię. Pracują najlepiej z tymi, którzy są zrelaksowani i spokojni i oczywiście najlepiej pracują z tymi, którzy nie są przywiązani do wyników.

Jeśli potrzebujecie nie tylko zdobyć to, czego chcecie ale także zdobyć uznanie za to, że zapracowaliście na to, to energie, które nadchodzą nie są dla was. Są dla tych, którzy ośmielają się marzyć a potem puścić to marzenie a na pewno są dla tych, którzy zrezygnowali z walki, którzy przestali grać w grę, w którą gra większość społeczeństwa. Te energie są bardziej skłonne do współtworzenia z wami gdy siedzicie lub leżycie wygodnie i oferujecie wibracje, które przechodzą gdzieś blisko ich sąsiedztwa.

Nie chodzi nawet o pozytywne myślenie. Chodzi raczej o uwolnienie ograniczonego myślenia, ograniczonych przekonań i objęcie mocy tego czasu, w którym jesteście. I oczywiście chcemy również widzieć jak obejmujecie moc w sobie jako Istot Energii Źródła Stwórcy. W tym momencie nie ma potrzeby aby ktokolwiek z was udowadniał sobie, komukolwiek lub czemukolwiek poza wami. Wszyscy już to robiliście. Robiono to na śmierć i nadszedł czas na nowy sposób współtworzenia rzeczywistości.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/a-new-way-to-co-create-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 83

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o