Skupcie się na pomagających ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Skupcie się na pomagających ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Szukaliśmy odpowiedniej okazji aby wyrazić wam wszystkim ile się dzieje, o czym nie wiecie i zdecydowaliśmy, że teraz jest idealny czas. Teraz, rozumiemy, że macie teraz wielu demaskatorów i wtajemniczonych na swojej planecie, którzy opowiadali wam o wielu siłach, które działają w waszym świecie, a nawet na innych planetach. I są to siły, jednostki, grupy i istoty ET, które działały przeciwko wam.

Otrzymujecie o nich znacznie więcej informacji niż o istotach takich jak my i innych istotach w całym wszechświecie, które wspierają was i pomagają wam. A pozytywna energia, którą wszyscy wkładamy w was i waszą ewolucję i zmianę świadomości, znacznie przewyższa to, co robią te inne istoty i ludzie próbujący udaremnić wasz postęp.

Przede wszystkim jest to gwarancja, że ​​odniosą porażkę i jest to gwarancja, że wy odniesiecie sukcesu Z tego powodu i tylko z tego powodu nie musicie się na nich skupiać. Ale jeszcze lepszym powodem nie skupiania się na tych, których nazywacie „Iluminatami”, „kabałem”, „tajnym państwem”, „Anunnaki”, lista jest długa, jest to, że kiedy dajecie im swoją uwagę, nie możecie zwracać uwagi na pozytywną energię, która nadchodzi. Nie możecie robić obu jednocześnie. Czy dobrze jest wiedzieć, że te siły istnieją? Cóż, to naprawdę zależy od tego co robicie z tymi informacjami.

Ale czy dobrze jest wiedzieć, że my istniejemy i że istnieje tak wiele innych istot, które działają na waszą korzyść, które wspierają was, kochają was, wysyłają wam energię, aktywacje i pobrania? Tak! Absolutnie dobrze jest wiedzieć o nas wszystkich, ale także odczuwać nas wszystkich. Aby odczuwać nas musicie podnieść swoją wibrację. Kiedy zaczniecie skupiać się na nich, obniżycie swoją wibrację. Nawet jeśli jesteście po prostu ciekawi, nawet jeśli uważacie, że to wszystko jest bardzo interesujące, nadal nie służy wam skupianie się tam. I na pewno nie służy wam skupianie się na ich pokonaniu.

A jeśli myślicie, że wasze życie stanie się lepsze tylko wtedy gdy zostaną usunięci z pozycji władzy, to osłabicie się. Otwórzcie się na istoty o wyższych częstotliwościach, takie jak my, które są tutaj w służbie i są tutaj aby pomóc a wzmocnicie się ogromnie. I wszyscy w wyższych królestwach, którzy pomagali i nadal pomagają wam, dopiero zaczynają.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/focus-on-the-helpers-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

Hits: 144

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o