Aktywowanie waszych zdolności ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Aktywowanie waszych zdolności ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Kiedy podróżowaliście po galaktyce tak wiele razy, macie tendencję do zbierania po drodze pewnych zdolności a te zdolności są częścią waszych całych ja. Korzystaliście z różnych zdolności, które nabyliście w poprzednich wcieleniach oraz w innych systemach gwiezdnych i wymiarach. Zdolności te nie są czymś czego musicie się nauczyć aby uzyskać do nich dostęp. Są czymś, co pamiętacie. I pamiętacie, że macie te zdolności kiedy po prostu kierujecie się do wnętrza i czujecie ich obecność.

Teraz, możecie potrzebować trochę czasu aby uzyskać dostęp do pewnych zdolności, które tam są i do których sięgaliście z powodu przypadków w waszych poprzednich życiach na Ziemi, gdzie zostaliście wykluczeni, wykorzystani, uwięzieni, torturowani, a nawet zabici za posiadanie tych zdolności. Czasami nie opłaciło się to wam wszystkim, że się wyróżnialiście. Nawet ci, którzy wykazują pewne zdolności w tym życiu, cieszą się szczególną uwagą i nie wszystko to pochodzi z pozytywnie zorientowanych grup.

Tak więc jesteście teraz w miejscu, w którym musicie stawić czoła pewnym obawom, które się pojawiają, pewnym istniejącym blokadom, ponieważ jesteście gotowi wykorzystać swoje zdolności uzdrawiania, zdolności channelingowe, zdolności jasnosłyszenia, zdolności jasnowidzenia i oczywiście w końcu wykorzystać swoją telekinezę, telepatię, teleportację i tak dalej. Ale na razie poczujcie energie, do których macie dostęp kiedy wchodzicie do wnętrza i podnosicie wibracje. A potem zobaczcie co się stanie. Jeśli natkniecie się na blokadę na drodze, czas sprawdzić i zobaczyć co czujecie, emocjonalnie.

Ale nadszedł czas abyście wszyscy mieli dostęp do tego, co jest waszym wrodzonym prawem, abyście uzyskali dostęp i do tego co już w was czeka. Macie o wiele więcej aktywacji i wiele innych umiejętności do przypomnienia. Wszyscy dopiero zaczynacie z tym, co budzicie w sobie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/activating-your-abilities-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 102

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o