Goniąc za uczuciami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Goniąc za uczuciami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 Wznieśliśmy się w układzie gwiezdnym Arktura od trzeciego do czwartego do piątego wymiaru a następnie kontynuowaliśmy aby dotrzeć do miejsca, w którym jesteśmy w tej chwili. Mieliśmy jednak dużo łatwiej, ponieważ nigdy nie inkarnowaliśmy w waszym układzie słonecznym ani na waszej planecie. Wy, którzy przeżyliście doświadczenie inkarnacji na Ziemi naprawdę zgłosiliście się na ochotnika na ciężką i kamienistą jazdę, a my salutujemy wam.

Jednym ze sposobów w jaki przyczyniacie się do ekspansji i ewolucji wszechświata i zbiorowej świadomości tego wszechświata, jest chęć przebywania w swoich ciałach i odczuwania emocji. Jest tak wiele do odczuwania dla was wszystkich a kiedy pozwalacie sobie czuć, rozpoznajecie, że uczucie jest tym na czym polega życie na Ziemi. Naprawdę nie chodzi o robienie i osiąganie a jeśli nam nie wierzycie, po prostu zapytajcie kogoś, kto zrobił i osiągnął ogromną ilość w swoim życiu.

W pewnym momencie zdają sobie sprawę, że nie mogą zrobić nic więcej aby próbować gonić za uczuciem, które można osiągnąć jedynie poprzez wejście do wnętrza i kontakt z jaźnią. Mówimy o prawdziwym ja, wewnętrznej jaźni, tej części was, która jest międzywymiarowa, tej części was, która jest teraz czterowymiarowa, ale jest także dziewięciowymiarowa, dwunastowymiarowa, pierwszowymiarowa. Kiedy czujecie tę część siebie, która jest nieskończona i wieczna, wtedy otrzymujecie prawdziwą korzyść z bycia na Ziemi i posiadania fizycznego, ludzkiego ciała.

Po uzyskaniu dostępu do statków kosmicznych i podróży do innych systemów gwiezdnych, zdacie sobie sprawę, że również gonicie za uczuciem. Kiedy już będziecie mieć wszystkie swoje zdolności i całą wolność jaką moglibyście sobie wyobrazić, zrozumiecie, że to czego naprawdę szukacie we wszystkich doświadczeniach, które chcecie mieć, to uczucie. Jest to stan bycia i nic nie powstrzymuje żadnego z was od znalezienia tego uczucia w sobie, pomimo tego co się dzieje lub nie dzieje się w waszym życiu i w waszym świecie właśnie teraz.

Dlatego zalecamy skupienie się na sobie i znalezienie uczucia, którego szukaliście ponieważ wiemy, że tam jest. Czuliśmy to sami i jest to część tego, jak mogliśmy stać się istotami dziewięciowymiarowymi, nie z powodu tego co zrobiliśmy lub osiągnęliśmy ale z powodu tego, co mogliśmy poczuć w sobie.

Jesteśmy bardzo zaznajomieni ze ścieżką wznoszenia, na której jesteście

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/chasing-a-feeling-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o