[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Sobota 13 kwietnia 2019

 Archanioł Gabriel ~ Sobota 13 kwietnia 2019

 

 

Przez Shelley Young

Rozmawialiśmy wczoraj o roli, w której znajduje się wielu oświecających ludzi, takiej jak stabilizator energetyczny i utrzymujący przestrzeń. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z was jest zmęczonych i pragnie iść do przodu. Pragniemy zapewnić, że nie jest to faza trwająca wiecznie. W rzeczywistości jest to dość krótka ale kluczowa faza.

Pomyślcie o dziecku, które najpierw uczy się chodzić. Zwalniacie dla nich swoje kroki. Jesteście tam aby użyć do przywrócenia ich równowagi, jeśli się potkną. Tworzycie dla nich bezpieczną przestrzeń aby znaleźć nowy sposób nawigacji w życiu.

Zwalniając swoje tempo i cierpliwie czekając aż nadrobią zaległości, tworzycie przestrzeń dla nich by doskonaliły i znalazły zaufanie do swoich nowych umiejętności. W tym co wydaje się mrugnięciem oka, dziecko staje się znacznie bardziej stabilne na nogach i zanim się zorientujecie przestają trzymać się rak i biegną same, podekscytowane poznawaniem świata z nowego punktu widzenia i zestawu umiejętności.

Więc wiedzcie, że jest to krótka, konieczna i święta służba, którą oferujecie. Nawet jeśli wasze kroki są wolniejsze, nadal poruszają się do przodu. A zanim się zorientujecie, ta umowa służby zostanie ukończona i zostaniecie uwolnieni aby skoncentrować się na własnej przyspieszonej ekspansji. Wszystko jest dobrze, Drodzy. Wszystko dobrze. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/04/13/daily-message-saturday-april-13-2019/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o