Uzyskiwanie odpowiedzi na wasze modlitwy ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Uzyskiwanie odpowiedzi na wasze modlitwy ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczęliśmy badać różne sposoby w jakie wszyscy sięgacie po pomoc. Badaliśmy różne metody tego, co tradycyjnie nazywacie modlitwą. Modlitwa polega na tym, że  osoba, która modli się prosi dobroczynną istotę,   wierząc, że jest poza nimi, a prośba jest zazwyczaj o to aby coś dobrego wydarzyło się w ich życiu. Oczywiście widzimy was wszystkich modlących się za siebie nawzajem i za cały kolektyw albo widzimy, jak modlicie się za tych, którzy cierpią, spadają na nich bomby, głodują, czy też znajdują się w środku jakiegoś innego zamieszania lub katastrofy naturalnej.

Widzimy, jak modlicie się za zwierzęta i planetę, i oczywiście słyszymy również te modlitwy. Otrzymujemy te prośby, ponieważ my i wszystkie niefizyczne istoty zwracamy uwagę na to, co dzieje się na planecie Ziemia i cieszymy się, że możemy poczuć bardziej wibracyjne wyrównanie między tym o co prosicie, a tym w co wierzycie, że możecie otrzymać. Widzicie, nie chodzi o to by modlić się do właściwego boga, czy prosić we właściwy sposób. Widzimy wielu z was, którzy są bardzo specyficzni w języku, którego używacie, jak gdyby istniały magiczne słowa i zwroty. To tak naprawdę nie działa.

Prosicie nawet wtedy gdy nie prosicie świadomie. Prosicie nawet wtedy gdy nie ma myśli związanej z prośbą, ale wtedy musicie wierzyć, że możecie otrzymać to czego chcecie i zazwyczaj jest to wtedy, gdy wasz umysł pracuje nad tym problemem. Wasz umysł próbuje wymyślić wszystkie różne sposoby w jakie może się to wydarzyć, ta rzecz, którą chcecie by się wydarzyła. Ale to jest miejsce, w którym musicie uwolnić. Musicie uwolnić szczegóły takie jak, kto, kiedy, gdzie i musi być większy nacisk na utrzymanie wibracji tego, o co właśnie prosiliście.

Więc nie chcecie czuć, że jesteście bardzo daleko od tego, czego pragniecie. Niektórzy twierdzą, że powinniście wyznaczać mniejsze, bardziej osiągalne cele i dlatego tak mówią. Ale możecie iść prosto do swoich przekonań i możecie iść prosto do wibracji tego, o co prosiliście i po prostu wiedzieć, że istoty takie jak my żyją aby dać wam to, o co się modlicie. Możemy dostarczyć energii, która będzie współtworzyć z wami to pragnienie ale musicie ją przyjąć. Dlatego ważne jest aby przestać prosić czasami i przestać próbować wystarczająco długo aby móc wpuścić wszystko, co już zostało wam dane.

Musicie zwracać większą uwagę na otrzymywanie i mniej martwić się o dokładne sformułowanie prośby. I od dawna wskazujemy stanowczo na to stanowisko. Ci z was, którzy otrzymywali te transmisje, wiedzą, że często mówimy wam abyście się odprężyli i przyjmowali ale chcemy również podkreślić, że nawet nie musicie prosić, ponieważ to czego pragniecie jest już znane.

To, co naprawdę chcecie zrobić, to cieszyć się czasem pomiędzy prośbą a otrzymywaniem, dlatego zawsze mówimy wam żebyście wychodzili i bawili się. Bawcie się dobrze. Cieszcie się światem, który jest dla was teraz najlepiej dostępny. I wtedy będziecie mieli coś, na co możecie wskazać kiedy inni pytają: „Jak to zrobiłeś?” Możecie wskazać na całą zabawę, którą mieliście po drodze.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/getting-your-prayers-answered-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o