Ostatnie napływy energii ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Ostatnie napływy energii ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zainteresowani efektami najnowszych napływów energii, które nadchodziły z centrum Matki Ziemi. Wiemy, że wszyscy jesteście dotknięci ale zdajemy sobie również sprawę, że nie zawsze wiecie jak lub czemu przypisywać swoje uczucia. Jesteśmy więc po to aby powiedzieć wam, że napływy energetyczne wychodzące z centrum Ziemi mają w sobie rodzaj magnetyzmu. Ten magnetyzm ma na celu sprawić, by wszyscy mieli bardziej świadomy kontakt z nią.

Powodem, dla którego jest to teraz ważniejsze niż poprzednio jest sposób, w jaki Ziemia podnosi wibracje. Matka Ziemia jest bardzo podobna do nas. Zwraca szczególną uwagę na was wszystkich i określa, na co jesteście gotowi. Kiedy dokonuje oceny, bierze pod uwagę każdą osobę, zwierzę, roślinę, drzewo, kwiat i źdźbło trawy. Bierze pod uwagę wszystkie krople w oceanie i wszystkie istoty żyjące w oceanie.

Czasami bardzo cierpliwie czeka na was wszystkich abyście byli gotowi na te energetyczne przypływy, z których nie wszystkie są dokładnie takie same. Nie mają tego samego zamierzonego rezultatu. Jak powiedzieliśmy, nie jesteście tak delikatnie szturchani przez planetę,aby połączyć się z nią bardziej i to jest dla waszej własnej korzyści. Kiedy jesteście połączeni z Matką Ziemią, nie możecie pomóc ale możecie otrzymać więcej od swojego słońca. Wasze słońce przyspiesza również transmisje energetyczne, ponieważ wszyscy wykazaliście gotowość, chęć i otwartość na przyjęcie, a następnie oczyszczenie.

Będziecie czuć się bardziej zrelaksowani i swobodni kiedy połączycie się z Matką Ziemią, a na pewno poczujecie w sobie wyższą wibrację. To jest automatyczne. Nawet nie musicie nic robić. Musicie po prostu spędzać z nią więcej czasu a ona zrobi resztę. Ona stopniowo podnosi swoje wibracje biorąc pod uwagę was wszystkich. A ci z was, którzy są świadomi tych napływów energii, naprawdę na tym korzystają. Pamiętajcie, jesteście na Ziemi aby poprowadzić resztę ludzkości poprzez swój przykład.

Pokazując jak potężne jest doświadczenie związane z Ziemią, dajecie tak wiele swoim bliźnim. Ludzie zapytają was, jaki jest twój sekret, będziecie mogli powiedzieć im, że po prostu wychodzicie zna łono natury. A kiedy poczujecie miłość płynącą z Matki Ziemi, to z pewnością pomoże wam utrzymać wyższą wibrację, nawet gdy jesteście w najbardziej dusznych budynkach biurowych.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-recent-energy-surges-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 73

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o