Medytacja pokoju dla Syrii piątek, 19 kwietnia 11:12 AM UTC

ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! Medytacja pokoju dla Syrii – piątek, 19 kwietnia 11:12 AM UTC (13:12 w Polsce)

 

 

 

 

Jak wspomniał Cobra, prawdziwym okultystycznym powodem konfliktu w Syrii jest walka o syryjski wir Bogini, który jest jednym z najważniejszych kluczowych punktów energetycznych w planetarnej sieci energetycznej.

http://2012portal.blogspot.co.uk/2016/04/the-syria-pentagram.html

http://2012portal.blogspot.co.uk/2017/04/planetary-situation-update.html

https://es2012portal.blogspot.co.uk/2018/05/the-budapest-ascension-conference-april.html

http://theearthplan.blogspot.com/2018/05/taipei-ascension-conference-12-13-may_20.html

Zamierzamy przeprowadzić medytację Pokoju, aby przeciwdziałać negatywnym skutkom eskalacji militarnej, która obecnie ma miejsce w Syrii, dokładnie w momencie każdej przyszłej Pełni Księżyca, dopóki sytuacja się nie poprawi.

 

Ważne jest, aby zrozumieć, że Syria nie jest jeszcze w pełni wyzwolona ​​a sytuacja na niektórych obszarach wciąż jest niebezpieczna.

Wykorzystując energię Pełni Księżyca możemy zakotwiczyć więcej energii Bogini w Syrii aby pomóc rozwiązać sytuację w najlepszy możliwy sposób.

Dlatego kolejna Medytacja Pokoju odbędzie się w piątek, 19 kwietnia 11:12 AM UTC (13:12  w Polsce).

Tutaj możecie przekonwertować strefę czasową UTC na lokalną strefę czasową:

http://www.thetimezoneconverter.com/

 

Instrukcje:

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu przyniesienia pokoju dla planety Ziemia i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Teraz wizualizuj fioletowy płomień oczyszczający wir w Syrii i jego pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej. Następnie wizualizuj ten fioletowy płomień rozprzestrzeniający się na cały Bliski Wschód oczyszczając go. Następnie rozszerz go jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, oczyszczając jej pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej.

5. Teraz wyobraź sobie delikatną różową uzdrawiającą boską kobiecą energię, uzdrawiającą wszystkich ludzi w Syrii i przynoszącą pokój temu krajowi. Wizualizuj to łagodne różowe światło chroniące Syrię. Wizualizuj tę boską kobiecą energię, uzdrawiającą umysły i serca wszystkich ludzi na całym świecie zaangażowanych w konflikt w Syrii. Następnie wizualizuj tę boską kobiecą energię rozprzestrzeniającą się na cały Bliski Wschód i uzdrawiającą wszystkich ludzi. Następnie rozszerz ją jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, uzdrawiając wszystkie żywe istoty na planecie.

Bogini chce pokoju i pokój będzie!

 

Przewodniki audio dla tej medytacji można znaleźć w linku poniżej:

https://goo.gl/uNR9a8

Tutaj jest wydarzenie na Facebooku dla tej medytacji.

https://www.facebook.com/events/1940351709608065

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/02/meditation-update.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 40

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o