Medytacja podczas Pełni Księżyca piątek, 19 kwietnia 14:45 UTC

Medytacja podczas Pełni Księżyca piątek, 19 kwietnia 14:45 UTC(16:45 w Polsce)

 

Księżyc jest najbliższym ciałem astronomicznym naszej planety Ziemi. Nieustannie wpływa na różne aspekty życia na Ziemi w całym cyklu księżycowym.

https://en.wikipedia.org/wiki/Lunar_effect

W szczególności wpływ Księżyca na Ziemię osiąga swoje maksimum w czasie Pełni Księżyca i Nowiu.

https://www.spiritualresearchfoundation.org/spiritual-problems/effects-of-nature-and-environment/new-full-moon-effects/

Podczas Pełni Księżyca, Księżyc znajduje się naprzeciw Słońca i jest w pełni oświetlony, ponieważ odbija światło Słońca. To jest potężny czas wdzięczności, czas wdzięcznego uznania piękna samego życia i wszystkiego, co wnieśliście do istnienia. Możecie odczuwać palące pragnienie by wyrazić swoją kreatywność, rozkoszować się zmysłowymi czynnościami i poprzez zaciekłe ale głęboko czułe wibracje, puścić wszystkie aspekty swojego życia, które nie służą już największej wizji waszej Duszy.

Według Cobry, w ostatnim dziesięcioleciu nastąpiło wielkie oczyszczenie energii Księżyca. Teraz nasz Księżyc jest całkowicie oczyszczony i jest czystym naturalnym światłem. Przesyła energię czystej kobiecej zasady na planetę. Dlatego każda Pełnia jest wspaniałą okazją do połączenia się z tą energią.

Cobra Full Moon Update Transcription with Alexandra Meadors for January 2013

 

 

Pełnia Księżyca w kwietniu jest powszechnie znana jako Różowa Pełnia Księżyca, zwiastując pojawienie się „różowego mchu” lub dzikiego płomyka szydlastego – jednego z wczesnych wiosennych kwiatów. Inne nazwy to Księżyc Kiełkującej Trawy, Jajowaty Księżyc i Rybi Księżyc.

Pełnia księżyca w piątek, 19 kwietnia 2019 r. w 29 ° Wagi znajduje się w opozycji do Urana. Oznacza, że twoja potrzeba zmiany, ekscytacji lub wolności może sprawić, że będziesz niespokojny i impulsywny.

Księżyc w pełni w kwietniu 2019 r. podkreśla także nierównowagę w związkach dotyczącą emocjonalnego wsparcia i miłości. Asteroida Hybris w połączeniu z pełnią księżyca wzywa do współczucia i pokory aby zastąpić nadmierną pewność siebie i arogancję.

https://astrologyking.com/full-moon-april-2019/

https://www.almanac.com/content/full-moon-april

Możemy użyć Pełni Księżyca w tym miesiącu aby zakotwiczyć energie współczucia i potwierdzić nasze pragnienie stworzenia Wysp Światła na powierzchni planety.

Dlatego czujcie się swobodnie, aby uczestniczyć w tej Medytacji podczas Pełni Księżyca piątek, 19 kwietnia 14:45 UTC  (16:45 w Polsce).

 

Oto zaktualizowana wersja Medytacji w czasie Pełni Księżyca:
(Sugerowany czas na tę medytację to 15 minut)

 

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji w czasie Pełni Księżyca jako narzędzia dla zakotwiczenia Czystej Boskiej Kobiecej Energii na powierzchni planety i jako wsparcie w wyzwoleniu planety.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie przechodzący przez wszystkie punkty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, przepływający przez Księżyc w Pełni, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i w kierunku nieba, przechodzący przez Księżyc w Pełni i ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce, a na końcu łączący się z Galaktycznym Centrum i Źródłem. Jesteś teraz zakotwiczony/a pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Wizualizuj czystą energię Bogini wzmocnioną poprzez Księżyc w Pełni i płynącą w kierunku powierzchni Ziemi. Wizualizuj tę energię obejmującą i uzdrawiającą wszystkie istoty na planecie oraz samą Gaję. Zobacz wszystkie istoty na Ziemi doświadczające tej czystej energii Bogini na swój własny, niepowtarzalny i pozytywny sposób. Wizualizuj wszystkie wiry Bogini aktywowane na planecie.

5. Wizualizuj energię Bogini Pełni Księżyca oczyszczającą wszelką pozostałą pierwotną anomalię i ciemne istoty na powierzchni planety.

6. Wizualizuj wszystkie operacje Sił Światła postępujące z pełną prędkością. Wizualizuj energię Bogini uspokajającą wszystkie napięcia na powierzchni w czasie Wydarzenia.

7. Wizualizuj nowy Złoty Wiek na Ziemi, gdzie Bezwarunkowa Miłość Bogini obejmuje wszystkie istoty i gdzie wszyscy ludzie żyją w pokoju, harmonii, miłości i wzajemnym zrozumieniu. Wizualizuj drugi renesans wiedzy naukowej i duchowej. Zobacz, jak zaspokojone są potrzeby wszystkich a każdy żyje swoim życiem tak jak tego pragnie.

 

Bogini chce wyzwolenia i wyzwolenie będzie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/02/meditation-update.html

 

 

 

 

Hits: 141

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o