Wasze supermoce ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasze supermoce ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc przedstawić wam nasze najnowsze odkrycia dotyczące tego, jak powodzi się ludzkiej zbiorowej świadomości. Zauważamy, że w większym stopniu odczuwane jest wzajemne współczucie i przejawiane przez słowa i czyny. Widzimy nawet, że myślicie bardziej w harmonii z największym i najwyższym dobrem całego kolektywu. Niektórzy z was zapewne zastanawiają się w jaki sposób moglibyście bardziej troszczyć się o innych ludzi. Wiemy, że to robicie a także wiemy, że są tacy sprawcy, których bardzo trudno jest miłować, bardzo trudno jest im współczuć.

Wiemy, że jest to część podróży tych z was, którzy są przebudzeni aby przewodzić innym i wiemy, że macie przewodzić reszcie zbiorowości w przebaczeniu, współczuciu i bezwarunkowej miłości. To są supermoce. Te moce są o wiele ważniejsze niż telekineza, telepatia i teleportacja i są z pewnością lepszym wyborem niż podróżowanie w czasie. Nic nie musi być naprawiane w waszej historii aby zabrać was tam, gdzie ostatecznie się wybieracie. Będziecie się wznosić i będziecie robić to bardziej spokojnie i radośnie, podczas gdy obejmujecie każdego członka kolektywu, bez względu na to co robią, bez względu na to jak bardzo byli źli.

Jesteście tutaj aby służyć wszystkim ludziom i czynicie to głównie swoją obecnością, ale służycie jeszcze bardziej gdy ofiarujecie swoje współczucie, przebaczenie i bezwarunkową miłość tym, którzy nie zrobili absolutnie nic aby zasłużyć. To są najbardziej potrzebujący ludzie. Macie już olbrzymie współczucie dla ofiar, bez względu na to, czy są to ludzie, zwierzęta czy rośliny, ale to wasza umiejętność odczuwania współczucia dla tych na waszej planecie, którzy utrudniają życie wszystkim innym, którzy doprowadzi ludzkość do punktu zwrotnego.

I to jest wasz największy dar dla innych ludzi. Jest to wspaniały czas dla was wszystkich aby ćwiczyć korzystanie z tego daru, ponieważ zobaczycie coraz więcej opowiadań o tym, co ten uczynił i nadużywaniu władzy, które ktoś inny pokazał. Tak więc ten ostatni wzrost, który wyczuliśmy w ludzkiej zbiorowej świadomości, nadszedł w samą porę, jak zawsze.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-superpowers-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 106

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o