Zwolnijcie i cieszcie się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Zwolnijcie i cieszcie się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Bierzemy cały nieistniejący czas, który potrzebujemy aby napełnić nasze transmisje energii taką ilością miłości i informacji, jaką tylko możemy. Nie spieszy nam się absolutnie. Nie mamy zegarów ani kalendarzy. Mamy luksus szlifowania każdego przesłania, które mamy do wysłania do was wszystkich, dopóki nie uznamy tego za doskonałe.

Żyjecie w szybko zmieniającym się świecie, gdzie wszędzie są zegary. Macie terminy. Macie rachunki, które muszą być opłacone w określonym terminie, w przeciwnym razie. Widzimy więc, że spieszycie się aby jak najwięcej zrobić w jak najkrótszym czasie. Oczywiście mówimy tylko do ogromnej większości z was. Jeśli więc nie znajdziecie się w tej grupie, z którą rozmawiamy, nadal znajdziecie w tej transmisji coś dla siebie.

Kiedy macie coś do zrobienia, czy to jest coś co naprawdę chcecie zrobić lub jest to coś co po prostu musicie zrobić, sugerujemy abyście zaczęli ćwiczyć tę spowalniającą technikę, którą wykorzystujemy dla całego naszego istnienia w dziewiątym wymiarze. Chcemy abyście delektowali się tym co jecie i poświęcali całą uwagę temu, co robicie a nawet temu co oglądacie. Widzimy tak wielu z was wielozadaniowych, zamiast zatrzymywać się wystarczająco długo aby cieszyć się tym co jest przed wami i zasługuje na waszą całkowitą i niepodzielną uwagę.

Mówiąc ogólnie, kiedy znajdziecie coś co naprawdę lubicie robić, macie tendencję do zagubienia się w tym. Tracicie poczucie czasu i czy nie są to najlepsze doświadczenia? Oczywiście sugerujemy również abyście robili więcej tych rzeczy, które wprowadzą was w stan ponadczasowości. Ale sugerujemy również spowolnienie, niezależnie od tego co robicie, ponieważ będziecie doświadczać siebie pełniej a to jest naprawdę to, czego chcecie.

Chcecie być bardziej sobą i chcecie wnieść więcej was do tego co robicie w danej chwili, niezależnie od tego czy jest to coś co uważacie za ważne. Zacznijcie tą praktykę spowalniania z jedną rzeczą, a następnie dodajcie coś jeszcze, a następnie dodajcie coś jeszcze, aż będziecie zrelaksowani i będziecie cieszyć się każdą małą rzeczą, którą robicie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/slow-down-enjoy-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 113

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o