Przebudzony kolektyw ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Przebudzony kolektyw ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Przyglądaliśmy się różnym możliwościom, które teraz stoją przed wami wszystkimi i widzimy, że jest wiele energii skierowanej w stronę najlepszej możliwej linii czasowej dla ludzkości. Widzimy, że wszyscy wkładacie tę energię w resztę kolektywu. I oczywiście my, którzy mamy bardzo dobre intencje ale nie jesteśmy gotowi na ich doświadczenia przebudzenia zmierzające do osiągnięcia tej najlepszej możliwej linii czasowej.

Niezależnie od tego czy to wiecie czy nie, wszyscy pracujecie razem. Niezależnie od tego czy zbieracie się w centrach kongresowych czy innych miejscach spotkań i dyskutujecie o swoich zamiarach dla kolektywu, pracujecie razem. Robicie to wszystko jako grupa przebudzonych osób, których możecie nazwać pracownikami światła (lightworkers). Ci z was, którzy są przebudzeni, są również świadomi, że na Ziemi dzieje się coś bardzo wielkiego i wiecie również, że możecie mieć pozytywny wpływ na kolektyw.

Często widzimy i słyszymy jak pytacie, w jaki sposób możecie mieć większy wpływ i chcemy abyście wiedzieli, że wasze intencje dla największego i najwyższego dobra wszystkich są znaczące. Te intencje dostosowują was wzajemnie i tworzycie piękne przyszłe doświadczenie dla całej ludzkości.

Ci z was, którzy rozumieją, że nie musicie i nie możecie wykluczyć nikogo z waszego kolektywu, robią tak wielką różnicę. Jesteście bardzo świadomi możliwości doświadczenia jedności i wiecie, że doświadczenie jedności obejmuje wszystko. My wiemy to również. Mieliśmy to. Doświadczamy tego cały czas ale doświadczyliśmy tego także gdy byliśmy w czwartym, piątym, szóstym, siódmym i ósmym wymiarze.

Fakt, że chcecie tego doświadczenia, również mówi wiele o tym jak daleko doszliście jako jednostki i jako przebudzony kolektyw. Jako tacy jesteście znani w całej galaktyce, ci z was na Ziemi, którzy mieliście na sobie wiele etykiet. Zostaliście nazwani wędrowcami i wolontariuszami i oczywiście gwiezdnymi nasionami i lightworkerami. Jesteście przebudzonym kolektywem. Pracujecie razem, czy o tym wiecie czy nie i wpływ jaki wywieracie, ustawia ludzkość na najlepszej możliwej linii czasu a my pomyśleliśmy, że powinniście to wiedzieć.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-awakened-collective-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o