Świadome pomaganie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Świadome pomaganie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Od dłuższego czasu jesteśmy podekscytowani byciem częścią zmiany świadomości ludzkości, ale jesteśmy teraz bardziej podekscytowani niż kiedykolwiek ponieważ widzimy, jak wielu z was uznaje, że jesteście częścią tego procesu zmiany. Tak, to jest coś bardzo naturalnego. Naturalne jest wznoszenie się. To naturalne, że ewoluujecie i stajecie się bardziej tym, kim jesteście. Ale kiedy świadomie uczestniczycie w czymś co się dzieje, możecie sprawić, że będzie to o wiele przyjemniejsze dla was i dla wszystkich innych, którzy są zaangażowani.

Jak powiedzieliśmy w poprzednim przekazie, jesteście przebudzonym kolektywem a to oznacza, że ​​świadomie uczestniczycie w tej zmianie. Oznacza to, że możecie pomóc innym zrozumieć, co się z nimi dzieje. Czyniąc to, możecie pomóc im się obudzić. Mieliście własne doświadczenie przebudzenia a teraz możecie być częścią kogoś innego albo możesz być częścią doświadczeń przebudzenia wielu osób. I możecie dzielić nasze podekscytowanie tym wspólnym przedsięwzięciem. Widzicie, im więcej z nas jest obudzonych i płynie z przepływem tych zmieniających się energii, tym łatwiejsze jest doświadczenie dla nas samych i wszystkich innych.

Teraz, istnieje ogromna różnica między pomaganiem ludziom w zrozumieniu tego, co się z nimi dzieje a byciem pewnego rodzaju kaznodzieją lub misjonarzem. Nie musicie być tym dla kolektywu. Nie musicie pukać do drzwi i próbować przekonać ludzi aby uwierzyli w to, w co wy wierzycie. Nie musicie nawet robić tego z członkami rodziny. Wszystko co musicie zrobić, to czekać i czekać cierpliwie, ponieważ inni będą mieli swoje przebudzenia a potem będą was szukać. Rozpoznają, że to co się z nimi dzieje jest czymś, o czym mówiliście od chwili przebudzenia.

Teraz, kiedy pracujemy z wami i pomagamy wam wszystkim wznieść się, zauważamy, że większy nacisk wśród was kładziony jest na spoglądanie do wnętrza. Chcielibyśmy przyjąć za to część wyrazu uznania ale oczywiście nie możemy tego wszystkiego przyjąć. Nawet jeśli od czasu do czasu popychamy was skierowania się do wnętrza, wiemy, że ostatecznie jest to wybór, który podejmujecie. A kiedy inni budzą się i przychodzą do was po radę, będziecie musieli udzielić tej rady a następnie jeszcze raz uwolnić. Nie będziecie chciał widzieć ludzi, którzy przychodzą do was po pomoc jako wasze projekty, ponieważ po raz kolejny nie chcecie stać się tym typem kaznodziei.

Chcecie łagodnie pomagać swoim ludzkim braciom i siostrom w rozpoznaniu prawdy o tym kim są, więc delikatnie popchniecie ich w kierunku wejścia do wnętrza, zamiast karmić ich wieloma informacjami, z którymi mogą rezonować lub nie. Przynajmniej taka jest nasza rekomendacja dla was wszystkich.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/conscious-helping-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 75

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o