Historia Ludzi/E.T. ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Historia Ludzi/E.T. ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy podekscytowani ujawnieniem tak dużej części waszej historii na Ziemi. Widzimy, że ludzie dokopują się małych kawałków, małych wskazówek, które pozwolą wam wiedzieć, że wasza historia jest znacznie bardziej obszerna i chwalebna niż teoretyzowana przez innych w historii. Odkryjecie swoje pozaziemskie korzenie poprzez naukę a to utoruje drogę do pełnego, otwartego kontaktu z ET.

Kiedy już rozpoznacie, że już odwiedzano was i już wam pomagano, łatwiej będzie jednostkom odłożyć na bok swoje lęki i uprzedzenia a wszystkim łatwiej będzie otworzyć ramiona, umysły i swoje serca dla innych istot, które chcą się z wami połączyć, które chcą się z wami bawić i które chcą współtworzyć z wami.

Są to doświadczenia, których wiele osób poszukiwało przez dziesięciolecia swojego życia i widzimy, jak zbliżacie się do świadomości, że odwiedzano was i że otrzymywaliście pomoc. Macie już naukowców, którzy odkrywają DNA ET w niektórych stworzeniach morskich i te odkrycia będą kontynuowane. W końcu zostanie ustanowiony związek między waszym śmieciowym DNA, jak go nazywają, a innymi istotami.

I nadal będziecie odkrywać prawdę, że istnieje życie, nawet w waszym układzie słonecznym a już na pewno poza nim. Wiemy, że nic z tego nie jest wiadomością dla tych z was, którzy otrzymują tę transmisję. Ale chcemy zapewnić, że odkrycia waszych naukowców będą nadal otwierać drzwi do pełnego i otwartego kontaktu dla całej ludzkości. W międzyczasie nadal patrzcie w niebo i analizujcie swoje sny. Nadal dostrzegajcie w swoim życiu dowody na to, jak oddziałują na was istoty z innych części galaktyki.

Sugerujemy abyście skupili się na grupach, które wpływają na was w pozytywny sposób, ponieważ znacznie przewyższają te, które próbują was kontrolować i manipulować wami. A kiedy łączycie się z tymi pozytywnie zorientowanymi ET, jesteście bardzo silni jako galaktyczny kolektyw.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/human-e-t-history-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 99

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o