Światło, którym lśnicie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Światło, którym lśnicie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że robicie postępy, które mieliśmy nadzieję, że zrobicie z ostatnich energii, które przychodzą i uderzają niektórych z was bardzo mocno. Z naszej strony nigdy nie ma żadnej pewności, w jaki sposób poradzicie sobie z energiami kiedy się pojawią. Jest tylko nadzieja, że ​​my i inne istoty, które wysyłają wam energię, wykonaliśmy właściwe kalibracje. Jesteśmy bardzo szczęśliwi widząc, jak wielu z was zaczyna rozpoznawać siebie jako wspaniałe istoty światła i miłości, którymi naprawdę jesteście.

A kiedy to mówimy, chcemy również uwzględnić, że zauważamy kiedy ktoś jest w swoim ego a kiedy nie i zauważamy, że ogromna większość z was, którzy są przebudzeni, nie ma żadnego zaangażowania w ego kiedy lśnicie swoim światłem. Lśniliście swoimi światłami dla reszty ludzkości odkąd obudziliście się w tym życiu, a teraz zaczynacie zwiększać ilość światła, któremu pozwalacie przepływać przez was bez wahania i bez strachu.

Widzicie, na początku kiedy wielu z was się budziło, był okres, w którym ukrywaliście swoje światło przed resztą świata z obawy, że zostaniecie wykluczeni lub gorzej, a te obawy zostały w większości przetworzone i oczyszczone dzięki pracy, którą wykonujecie na sobie. Nie możemy przetworzyć waszych emocji za was. Nie możemy niczego z was usunąć. To wasza praca. Dajemy wam ulepszenia, aktywacje i pobrania, które zachęcają was do wykonywania tej pracy i które dają wam bodziec do tej pracy. Ponieważ po usunięciu tego co musicie usunąć, macie dostęp do tego co zdeponowaliśmy w waszych polach. Oczywiście nie tylko my to robimy.

Więc macie wiele powodów aby być na szczycie całej gry oczyszczenia i przetwarzania. Tak właśnie widzimy to co się dzieje, w wyniku czego macie dostęp do pobrań, aktywacji i wszystkiego co do was wysyłamy i lśnicie swoim światłem bez egoistycznego poczucia bycia lepszym niż ktokolwiek inny. I dlatego nie przyciągacie tej negatywnej uwagi. Nauczyliście się więc, poprzez oczyszczenie, co musicie zrobić w tym życiu aby być liderami, uzdrowicielami, przewodnikami i drogowskazami, którymi jesteście bez wciągania się w kłopoty po drodze.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-light-you-shine-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 96

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Claudia Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Claudia
Gość
Claudia

Dziękuję pięknie ja też się cieszę z waszej obecności błogosławię cię