Napływy energii utrzymują się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Napływy energii utrzymują się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Sami doświadczamy wzrostów energii i chociaż nie możemy całkowicie odnieść się do tego jak było na Ziemi, chcemy abyście wiedzieli, że możemy wczuć się w to, jak niepokojące mogą być te napływy. Wszyscy robicie wszystko, co w waszej mocy aby pozostać na dobrej drodze z tymi energiami i oklaskujemy was za to. Wiemy, że wyzwania przed którymi stoicie, dotyczą utrzymania waszej fizyczności i fizycznej egzystencji, a jednocześnie mając tak wiele różnych duchowych doświadczeń.

Te duchowe doświadczenia muszą zostać zintegrowane z fizycznym królestwem, a to,co jest bardzo trudne w tym, to fakt, że fizyczne ludzkie ciało jest najbardziej gęstą częścią was. Jest to najtrudniejsza część waszego utrzymania się na drodze. Dlatego tak ważne jest,aby pozostać nawodnionym i uziemionym w tym czasie. Nigdy nie będzie dobrym pomysłem być odwodnionym lub nieuziemionym, ale z powodu niedawnych skoków energii, które wy i my doświadczamy, szczególnie ważne jest abyście dbali o siebie.

Rozpoznajcie, że podróż, na której się znajdujecie, jest bardzo intensywna i że nie jesteście tylko na Ziemi grając te same stare historie, które mieliście w poprzednich wcieleniach. Jesteście tam aby się wznieść. Jesteście tam aby stać się waszymi wyższymi jaźniami, a to jest gigantyczne przedsięwzięcie jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyliście w tym wszechświecie. Czasami będzie to trudna i kamienista jazda a wy będziecie musieli słuchać swoich ciał. Dajcie sobie odpoczynek, którego potrzebujecie. Odpuśćcie sobie i cieszcie się fizycznie najlepiej  jak potraficie, ponieważ w cieszeniu się fizycznością bardziej prawdopodobne jest, że będziecie uziemieni w swoich ciałach.

Teraz nie jest czas aby podejmować wiele fizycznych zadań i wyzwań. Teraz jest czas aby regularnie sprawdzać swoje ciało i sprawdzać czego naprawdę potrzebujecie, w przeciwieństwie do tego co zwykle robicie. Jest to również czas na przyjęcie tych energii, a aby je przyjąć w pełni, czasami trzeba zrobić sobie przerwę, odprężyć się i zostawić listę rzeczy do zrobienia. Dbanie o siebie w ten sposób jest aktem miłości do siebie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/energy-surges-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 91

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o