Dzień Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Dzień Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jest to piękny dzień na Ziemi kiedy wyrażacie wdzięczność dla pięknej Istoty, która jest tuż pod waszymi stopami, dającej wam wszystko, o co moglibyście kiedykolwiek prosić lub czego potrzebujecie. Teraz, coś takiego jak Dzień Ziemi wciąż ma potencjał by stworzyć rozłam wśród ludzi. Istnieją skrajne pozycje, jeśli chodzi o zdrowie i dobre samopoczucie Matki Ziemi. Wiemy, że będziecie się o nią lepiej troszczyli kiedy będziecie ewoluować. Wiemy również, że najlepszym sposobem dla was wszystkich abyście wprowadzili zmiany w waszym świecie, jest wysyłanie miłości, uznania i współczucia do tej Matki i Stwórczej Istoty, którą macie tam pod wami przez cały czas.

Nie musicie wdawać się w długie debaty z osobami, które zaprzeczają zmianie klimatu aby coś zmienić. Wszystko co musicie zrobić, to wasza rola w tworzeniu świadomości, która zostanie odzwierciedlona do was w waszej Ziemi i jej atmosferze, jej zaopatrzeniu w wodę i samej ziemi, po której chodzicie. Wszystko zaczyna się i kończy świadomością. Zalecamy więc korzystanie z prawdy, że jesteście świadomością, aby stworzyć zmianę, którą chcecie zobaczyć wokół was. I tak, możecie również zrobić swój udział poprzez recykling i bojkotowanie niektórych korporacji, które, jak wiecie, nie szanują waszej Matki Ziemi i możecie zrobić o wiele więcej, tworząc w swoich sercach miłujące święto, takie jak Dzień Ziemi i utrzymując je tam.

Wasza miłość jest o wiele potężniejsza niż wasze fakty i dane dotyczące tego, co dzieje się z Ziemią w tym czasie. Przez miliony lat ludzie byli na Ziemi coraz bardziej oddaleni od jej energii. Chcieliście być bezpieczni. Nie chcieliście by dzikie zwierzęta was zjadły. I nie chcecie, żeby was ukąsiły lub ugryzły owady lub węże. Więc stworzyliście te mieszkania, w których mieszkacie i te budynki biurowe, i wszystkie inne miejsca, które odwiedzacie, które utrzymują was bardziej oddzielonymi od Natury.

Ale możecie znaleźć tak wiele z tego czego szukacie, wychodząc tam na łono Natury i spędzając trochę czasu ze swoją drugą Matką, Matką Naturą. W ten sposób stworzycie zmianę, którą chcecie zobaczyć na tej pięknej planecie. I cieszymy się, że jesteśmy świadkami tego, jak robicie to coraz częściej. Zdecydowanie chcemy abyście poświęcili więcej niż jeden dzień z 365 na celebrowanie swojej pięknej Matki i Stwórczej Istoty.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/earth-day-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 101

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o