Ćwiczcie używanie swoich umiejętności ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Ćwiczcie używanie swoich umiejętności ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczęliśmy badać niektóre umiejętności, które będziecie posiadali, kiedy będziecie w pełni w piątym wymiarze i będziecie mogli lepiej wykorzystać te umiejętności w praktyce. Nie możecie oczekiwać, że opanujecie jedną z tych umiejętności od razu. Nie różnią się one od waszych instrumentów muzycznych, języka obcego lub uprawiania sportu. Z każdym treningiem stajecie się lepsi a wasze umiejętności nie są wyjątkiem. Widzimy, że wielu z was rezygnuje. Myślicie, że powinno być łatwiej, więc przestajecie ćwiczyć. Teraz wyjaśnijmy o jakich zdolnościach mówimy.

Najłatwiej jest w tym momencie wykorzystać telepatię, ale nie chcecie myśleć o telepatii jako o wysyłaniu myśli do innej osoby. Chcecie ćwiczyć używanie telepatii, będąc w tej samej wibracji co inna osoba, a wtedy oboje wiecie co ten drugi wie w tej chwili. Albo oboje otrzymacie to samo pobranie lub inspirujący pomysł. Telekineza będzie kolejną pięciowymiarową zdolnością, którą będziecie mieć po zakończeniu zmiany, a niektórzy z was odkrywają, że udaje wam się na przykład mentalnie zgiąć łyżkę. Jest to umiejętność, która została zademonstrowana przy wielu różnych okazjach.

Zalecamy jednak zacząć od czegoś mniej trudnego. Zacznijcie od energii. Wyślijcie energię do innej części pokoju, w której się znajdujecie a następnie przejdźcie do tej części pokoju i sprawdźcie czy możecie ją odebrać. Teleportacja i podróże w czasie to zdolności, które są bardzo odległe od miejsca, w którym się teraz znajdujecie, więc nawet próba zaangażowania się w to może być dość zniechęcająca. Teraz, wszyscy będziecie uzdrowicielami i kanałami jako istoty piątego wymiaru. Są to inne obszary, w których łatwo jest zrezygnować, ponieważ nie czujecie czegoś od razu lub ponieważ nie mówicie za istoty, z którymi chcecie się natychmiast połączyć.

Ale zabawa z możliwością przenoszenia energii przez was jest jednym z bardziej satysfakcjonujących doświadczeń jakie możecie mieć w czwartym wymiarze i jest to bardzo dobry sposób, aby stworzyć zmiany w swoim świecie. Jak niedawno powiedzieliśmy, zmiana nastąpi najpierw w was. Poczujecie energetyczne przesunięcia zanim zobaczycie zmiany w sferze fizycznej, a sfera fizyczna jest wolniejsza niż sfera energetyczna. Przyniesie wam to także wiele cierpliwości, ponieważ wiemy, że wielu z was jest gotowych na pełny kontakt z ET i gotowych na zakończenie zmiany. Ale zamiast tego czekacie. Czekacie, aż wasi towarzysze nadrobią zaległości i podczas gdy czekacie, równie dobrze możecie zrobić coś z tym czasem, który macie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/practice-using-your-abilities-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 123

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o