Więcej wsparcia dla ludzkości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Więcej wsparcia dla ludzkości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Mamy perspektywę na to czym wszyscy żyjecie, co pozwala nam być optymistami. Rozumiemy dlaczego nie zawsze można mieć taki sam optymizm wobec ludzkości, ale ponieważ jesteśmy w stanie zobaczyć tak wiele i poczuć się tak bardzo, możemy mierzyć wasze postępy lepiej niż wy możecie patrząc na różne historie w wiadomościach. Jest wiele wsparcia, które jest również wysyłane do was przez nowe grupy istot, istot, które nigdy wcześniej nie zwracały uwagi na Ziemię.

Są to istoty spoza waszej galaktyki, które poczuły się przyciągnięte i nie tylko obserwują, ale także oferują energetyczne wsparcie. Istnieje kilka grup, z których żadna nie ma nazw, ale doświadczylibyście ich jako chmury miłości, owinięte w najwygodniejszą szatę jaką możecie sobie wyobrazić i odczuwające ciepło i miłość przychodzące z zewnątrz.

Jest też więcej wsparcia przychodzącego do tych z was na powierzchni, od istot żyjących pod powierzchnią planety. Są nieco bardziej zaawansowane niż ty, więc mogą zaoferować ogromne wsparcie. Niedawno zaczęły zdawać sobie sprawę, że ich rolą i misją było być tam dla reszty ludzkości.

W tej chwili pobieracie tak wiele pobrań ze swojego słońca, a te pobrania będą dostępne dla was w najbardziej odpowiednim czasie. A powód, dla którego opowiadamy wam o wszystkich zakulisowych wsparciach jakie macie, jest taki, że musicie zrzucić część ciężaru z ramion jako przebudzony kolektyw, którym jesteście. Ci z was, którzy odbierają tę transmisję są przebudzeni, a jest ich o wiele więcej, którzy nie odbierają tego bezpośrednio ale otrzymają je przez was wszystkich, kiedy zaczniecie korzystać z sieci, którą współtworzycie z innymi lightworkerami na planecie.

Jesteśmy całkowicie pewni, że jest to największe wsparcie jakiego kiedykolwiek doświadczyła ludzkość, że otrzymujesz pobrania i napływy energii, jakich Ziemia nigdy nie widziała i że robicie wszystko co możecie z tym wszystkim. Jest to dość oczywiste dla nas wszystkich. W tej chwili nie możecie za dużo pytać o siebie z powodu całego przetwarzania i oczyszczania, które robicie. Musicie zrobić miejsce na energie, które przychodzą. Więc prosimy, nie zamartwiajcie się z tym jakie działania musicie podjąć, jakie działania powinniście podjąć i jakich działania ludzkość potrzebuje abyście podjęli i pozwólcie być wspieranymi dla zmiany.

To wasza wibracja jest waszym największym darem dla ludzkości. Dbajcie o siebie bardzo dobrze.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/more-support-for-humanity-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 102

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o