[Benjamin Fulford] Bank Japonii zostanie znacjonalizowany podczas gdy rozpoczyna się nowa era

2019-05-06

[Benjamin Fulford] Bank Japonii zostanie znacjonalizowany podczas gdy rozpoczyna się nowa era

 

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Uwaga: W ostatni piątek, 3 maja 2019 roku, odbyłem ciekawą rozmowę z Seanem Stone.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sean_Stone

Można to zobaczyć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=gMZxu7GgaAE&t=502s&frags=pl%2Cwn


 

Teraz kiedy w Japonii pojawił się nowy cesarz, Bank Japonii zostanie znacjonalizowany a Japonia zostanie wyzwolona od chazarskiej mafii, zgodnie ze źródłami japońskiej prawicy bliskimi Cesarzowi. Ten krok zmusi polityczny establishment Waszyngtonu D.C. do bankructwa z rozdziału 11 i utoruje drogę do przywrócenia Republiki Stanów Zjednoczonych, mówią źródła w Pentagonie. Wyzwolenie Japonii staje się decydującym zwycięstwem ludzkości w trwającej, nieoficjalnej, tajnej bitwie o planetę Ziemia, zgadzają się źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenie i CIA.

Aby zrozumieć jak bardzo jest to ważne, zacznijmy od tego dlaczego waszyngtoński establishment i jego chazarscy syjonistyczni władcy są matematycznie skazani na przegraną.

Zerwanie negocjacji handlowych w zeszłym tygodniu między Chinami i amerykańskim reżimem na czele z Donaldem Trumpem, prawdopodobnie będzie natychmiastowym wyzwalaczem dla upadłości Waszyngtonu D.C., Będzie tak dlatego, że bez obiecanych wartych “biliony dolarów” chińskich zakupów amerykańskich towarów Stany Zjednoczone nie będą w stanie pozostać wypłacalne.

https://www.ccn.com/bye-bye-trade-war-china-plans-1-trillion-buying-spree-to-reduce-us-trade-deficit

Rząd USA stara się udawać, że wszystko jest w porządku, windując giełdę za pomocą pieniędzy Banku Rezerwy Federalnej, fałszując dane o bezrobociu i inne wskaźniki. Jednak zaprzeczanie rzeczywistości nie pomoże. W tym wspaniałym artykule Michaela Snydera wymienionych jest 19 faktów, które dyskredytują całą “wszystko w porządku” historię.

https://www.zerohedge.com/news/2019-05-03/try-claiming-america-booming-after-reading-these-19-facts-about-our-current

Departament Skarbu USA mógł położyć kres 35-dniowemu zawieszeniu działalności rządu na początku tego roku kradnąc zwrot podatku i grabiąc państwowe ubezpieczenia społeczne, ale te sztuczki kupiły tylko wystarczająco dużo czasu aby utrzymać go do lipca. “Skarb państwa oczekuje, że nadzwyczajne środki zostaną wyczerpane gdzieś w drugiej połowie 2019 roku“, – powiedział zastępca asystenta ministra finansów Brian Smith.

https://www.reuters.com/article/us-usa-treasury-refunding/u-s-may-have-to-stop-borrowing-later-this-year-treasury-idUSKCN1S73U4

Liczyli na duży przypływ chińskich pieniędzy do tego czasu, ale źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia mówią, że podjęto decyzję o zaprzestaniu finansowania podżegającego do wojny kontrolowanego przez syjonistów aparatu politycznego w Waszyngtonie.

Mimo, że nowy japoński reżim będzie nadal kupować wszystkie amerykańskie papiery skarbu państwa USA, na które mogą sobie pozwolić (bo nie chcą aby Chiny zdobyły świat), to będzie za mało, według źródeł japońskiej prawicy.

Tymczasem syjoniści, z ich udaremnioną próbą rozpoczęcia Trzeciej Wojny Światowej, ograniczają się atakiem na małe getto w większości nieuzbrojonych cywilów w Strefie Gazy. Możecie być pewni, że w Iranie, Wenezueli i innych miejscach będą nowe prowokacje ze strony zdesperowanych syjonistów.

https://www.rt.com/news/458456-trump-supports-idf-gaza-standoff/

Jednak, nawet jeśli Waszyngtońskiemu rządowi uda się wykorzystać wojskowy szantaż aby ponownie odwlec problem w lipcu i uzyskać pozwolenie na pożyczenie więcej pieniędzy, do 2024 roku wszystkie pożyczki USA będą wykorzystywane na spłatę odsetek od długów.

https://www.zerohedge.com/news/2019-05-01/minsky-moment-starting-2024-all-us-debt-issuance-will-be-used-pay-interest-debt

Próby Henry’ego Kissingera, Rothschildów i innych aby spieniężyć historyczne azjatyckie obligacje na astronomiczne kwoty, aby uratować starą polityczną strukturę, natknęły się na mur. Nie będzie “Globalnego Resetu Walut” lub cudownego przeszacowania nieistniejących walut takich jak dolar Zimbabwe, mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

Zamiast tego źródła mówią, że system petrodolara stworzony przez Henry’ego Kissingera, jest przejmowany przez azjatyckie mocarstwa i przechodzi od wsparcia ropą naftową do wsparcia koszykiem dóbr.

Ten ruch odbywa się dlatego, że Azja składa się z 60% ludności świata i 46% PKB, podczas gdy Europa plus Ameryka i Australia mają tylko 25% ludności świata i 43% PKB, wyjaśniają źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

Te liczby dają do zrozumienia, że nadszedł czas Azji aby rządzić światem, twierdzą źródła.

Chińska inicjatywa “Pas i Droga” (BRI) o wartości 8 bilionów dolarów jest chińskim spojrzeniem na to, jak powinien działać świat.

Mówią, że współpraca na zasadzie wilk syty i owca cała nad dużymi projektami infrastrukturalnymi, które przyniosą korzyść wszystkim, jest o wiele lepszą alternatywą od wiecznie podżegającego do wojny kontrolowanego przez syjonistów Zachodu.

Udało im się przyciągnąć do udziału 126 krajów, obejmujących większą część globu.

Ta mapa przedstawia obszerną skalę tego projektu.

 

Jednak mimo tego przesunięcia ekonomicznego i demograficznego rozwoju sytuacji, Zachód wciąż może obrócić sytuację na lepsze, mówią źródła w Pentagonie.

Kluczem do tego jest włączenie Rosji, Indii i Japonii.

Przekazanie japońskiego myśliwca F-35 Rosji przez Kim Dzong-una stało się decydującym krokiem w tej strategii.

Był to gest skierowany na to, aby rozwiać dobrze ugruntowaną nieufność kontrolowanych przez syjonistów Stanów Zjednoczonych wobec Rosji, mówią źródła.

Za tym krokiem poszedł 90-minutowy telefon w zeszłym tygodniu prezydent USA Donalda Trumpa do prezydenta Rosji Władimira Putina.

Na podstawie wyników rozmowy rząd wydał oświadczenie, w którym czytamy: “Prezydenci potwierdzili wzajemne zobowiązanie do dialogu w wielu różnych dziedzinach, w tym w zakresie strategicznej stabilności.“

Po tym odbędzie się spotkanie ministra spraw zagranicznych Rosji Siergieja Ławrowa z sekretarzem stanu USA M Pompeo 6 i 7 maja.

Źródła mandżurskiej rodziny cesarskiej, ze swojej strony, mówią, że w Korei Północnej siłacz Kim Dzong-un został wybrany jako osoba, która przekaże F-35, bo Japończycy i Koreańczycy chcą wsparcia Rosji dla zjednoczenia Korei i odtworzenia mandżurskiej dynastii.

Nadzieja polega na pozyskaniu zdominowanego przez Mandżurów północno-chińskiego okręgu wojskowego w to odrodzenie Mandżurii, źródła mówią.

To stworzyłoby sojusz Rosji, Ameryki i Mongołów, aby “umieścić Chiny na swoim miejscu“, mówią.
Brytyjska Wspólnota Narodów, ze swojej strony, oferuje alternatywę dla takiego myślenia o sumie zerowej, w której jedna strona musi stracić władzę na rzecz innego.

Oferta Wspólnoty polega na realizacji na dużą skalę wielobilionowego projektu równolegle z BRI, ale nie kontrolowanego przez Chiny, aby skończyć z biedą i powstrzymać degradację środowiska, mówią źródła MI-6.

Plan ten otrzymał impuls dzięki wydania raportu ONZ, który pokazał, że ludzie są na skraju zagłady światowego środowiska do tego stopnia, że “zagraża to samej ludzkości.”

Ten raport nie jest fikcją o “globalnym ociepleniu” dla światowego podatku na węgiel kontrolowanego przez europejską arystokrację.

Zamiast tego opisuje on jak głodni ludzie palący lasy i zabijający zwierzęta dla jedzenia są główną przyczyną największego masowego wymierania na Ziemi od czasów dinozaurów 65 milionów lat temu.

Według raportu, ludzie są na skraju wyniszczenia miliona gatunków i zanieczyszczenia w takim stopniu, że planeta nie będzie nadawała się do zamieszkania.

Trudno znaleźć racjonalnych światowych liderów, którzy występują przeciwko masowemu planowi zaprzestania tego planetarnego zniszczenia, więc ma większe szanse na sukces niż plan Neo-Mandżurskiego imperium.

Jednak warunkiem koniecznym do realizacji tego planu będzie usunięcie takich irracjonalnych światowych liderów jak premier Izraela Benjamin Netanjahu.

W tym artykule, opisującym żydowski rasizm, pokazano myślenie fanatyków, którzy chcą zabić 90% ludzkości i zniewolić pozostałych.

https://www.timesofisrael.com/embracing-racism-rabbis-at-pre-army-yeshiva-laud-hitler-urge-enslaving-arabs/

 

Teraz, gdy tej grupie nie udało się wywołać nuklearnej III wojny światowej ani zabić ludzkości za pomocą broni biologicznej, wygląda na to, że próbują użyć technologii 5G do wykonania tej pracy. Ten tajny wysiłek jest powodem, dla którego brytyjska premier Theresa May zwolniła w zeszłym tygodniu Sekretarza Obrony Gavina Williamsa, „za wyciek, że May wspierała technologię Huawei 5G”, mówią źródła MI6.

W rezultacie brytyjska premier Theresa May „została skierowana do londyńskiego Metropolitan Serious Crimes Unit” za swoją rolę w promowaniu technologii 5G, chociaż okazało się, że jest wyjątkowo szkodliwa, mówią źródła MI6. Źródło mówi, że jest to „bardzo poważna rozpad w Londynie… gorzej być nie mogło. Chodzi o to, że ktoś wiedział jak niebezpieczne jest 5G – nie z powodu chińskiego powiązania. Prawdziwym problemem jest uszkodzenie mitochondrialnych struktur ciała“, mówi źródło. „Wyciek przez ministra obrony miał na celu powstrzymanie tego” – powiedział. „Theresa May jest katastrofą i musi odejść jak najszybciej.” May kontrolowana jest przez „Ritter von Sedwill”, niemieckiego agenta pozującego jako Mark Sedwill, Naczelnego Sekretarza Gabinetu May, podają źródła MI6. Sedwill używa technologii Siemensa do podsłuchiwania wszystkich brytyjskich ministrów gabinetu, podaje źródło.

Oczywiście ten problem nie ogranicza się do Wielkiej Brytanii. Rosyjskie źródła FSB mówią nam, że ich badania wskazują, że 20 milionów Amerykanów jest już na celowniku przy użyciu Ukierunkowanej Broni Energetycznej poprzednich generacji, w tym wież telefonii komórkowej 4G. Mimo to Amerykanie budzą się, dlatego też pojawił się nacisk na uruchomienie wyższej częstotliwości technologii 5G na rynku.

Podsumowując, obecny światowy reżim zarządzania, kontrolowany przez chazarskich centralnych bankierów czczących szatana, niszczy świat przyrody i próbuje zabić 90% ludzkości aby utrzymać się przy władzy. Światowe społeczności wojskowe i wywiadowcze doskonale zdają sobie sprawę z dobrze udokumentowanych prób zabicia nas wojną nuklearną, bronią biologiczną, a teraz bronią energetyczną pod przykrywką „5G”.

Jedyną możliwą odpowiedzią jest usunięcie ich kontroli nad głównym źródłem ich władzy – prywatnymi bankami centralnymi na świecie. Dlatego nacjonalizacja Banku Japonii pomoże ich obalić.

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/05/06/bank-of-japan-to-be-nationalized-as-new-era-starts/

 

 

 

 

Hits: 1538

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jan Smalcerz. Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Jan Smalcerz.
Gość
Jan Smalcerz.

ŚWIATOWA RADA REGENCYJNA zawiązana 10.05/17 roku O niewyobrażalnych prerogatywach i aktywach.Za pokój w Korei świat jej już powoli zaczyna dziękować.