Sieć Cintamani – wskazówki od Untwine

Kilka wskazówek i wytycznych dla ludzi chcących zakopać kamienie Cintamani wokół planety.

 

W odniesieniu do rozmiaru, w celu stworzenia właściwej aktywacji, jak zaleca Cobra, powinien to być pojedynczy goły kamień minimum 2-3 gramy, zalecane powyżej 3 gram. Można również użyć kilku kamieni poniżej 2 gram każdy i zakopać   je razem w jednym dołku, w tym przypadku waga gołych kamieni powinna wynosić razem 4 gramy, zalecane jest powyżej 5 gram. Im więcej gram na lokalizację  tym silniejsza będzie aktywacja.

Zgodnie z prośbą Cobry, kamienie Cintamani powinny być zakopane same nie zmieszane z innymi kamieniami lub materiałami, by uniknąć zakłóceń różnych form energii. Tachionizowane kamienie utworzą silniejszą aktywację i są bardziej zalecane.

Zaleca się by zatrzymać osobisty kamień dla siebie, będzie to ważna kotwica energii Wydarzenia Galaktycznych fal w twoim polu energii gdy to się wydarzy, jak również kamień pomoże ci w ochronie i duchowej podróży.

W odniesieniu do miejsca, pierwsze i najważniejsze jest upewnić się, że kamień jest bezpieczny i pozostanie tam. Zakopanie w ziemi(nie w doniczce) bardziej rezonuje. Woda także rezonuje, ale jeśli umieścisz kamień w strumieniu upewnij się, że jest bezpieczny.

Siły Światła poprosiły również by wrzucać kamienie do oceanów i mórz, pojedyncze kamienie co najmniej  3 gramy, z daleka od brzegu.

W ziemi im głębiej tym lepiej, idealnie 30 cm, ale jeśli jesteś w miejscu publicznym i nie możesz zakopać tak głęboko, zrób tyle ile możesz  byle kamień był bezpieczny i pozostał tam.

W odniesieniu do lokalizacji, pierwsze i najważniejsze, kieruj się wewnętrznym przewodnikiem. Gdziekolwiek kamień jest zakopany będzie działał, pracujemy teraz nad tym  by zakopać jak najwięcej kamieni wokół planety by osiągnąć masę krytyczną.więc czuj się swobodnie i idź zakop. Szukaj miejsc, które potrzebują Światła, albo/i miejsc gdzie czujesz lub widzisz silne energie, geologiczne lub ekologiczne manifestacje itp.

Posiadamy bazę wszystkich kamieni zakopanych do tej pory, o których wiemy, więc jeśli zakopałeś kamień możesz dać mi znać:  untwine1@yandex.com

Mogę dać również wskazówki  w pewnych przypadkach, gdzie zakopać, ale proszę zrozumcie, że nie jestem w ludzkiej mocy i nie powinienem prowadzić każdego, więc będę odpowiadał  głównie w sprawie specjalnie ważnych miejsc, o których wiem i obszarów, do których nie mamy  jeszcze dostępu. Jeśli nie dam ci odpowiedzi, po prostu kieruj się wewnętrznym przewodnikiem i połączeniem ze Źródłem.

W odniesieniu do pomocy przy aktywacji, pierwsze, nie ważne co robisz, dopóki kamień jest bezpieczny aktywacja i tak wydarzy się, dopóki kamienie utrzymują swoją czystość i esencję, a Siły Światła monitorują co się dzieje i przeprowadzą aktywację i zakotwiczanie.

Możesz również oczywiście  dodać do tego  jakąkolwiek medytację, do  której czujesz się prowadzony.Na przykład wizualizuj filar lśniącego  Światła spływający  z Centralnego Słońca przez ten teren do centrum Ziemi i z powrotem do nieba, również technika Wiru  Bogini jest dobra:

2012portal.blogspot.com/2013/03/goddessvortex-goddessvortex-is-ultimate.html

Jak również Fioletowy Płomień, Biały Ogień AN i inne do których czujesz się prowadzony.

W odniesieniu do rozmiaru aktywacji , wygenerowany wir będzie miał w przybliżeniu  5 km średnicy na gram zakopanego kamienia i będzie rozciągał się ponad zasłonę.

W odniesieniu do zakopywania według geometrycznego wzoru, po pierwsze pamiętaj, że nawet pojedynczy kamień wytworzy aktywację.

Może to być zwiększone przez zakopanie 7 kamieni w kształcie “nasienia  życia” , sześcioboku z jednym kamieniem w środku z maksymalnym dystansem 7 km między kamieniami.Jest to jeden z  najbardziej powszechnych, stabilnych  i przewodzących kształtów  w kosmosie.Wektor równowagi, kwiat życia, większość krystalicznych molekularnych struktur, platonicznych ciał stałych i sześcian Metatrona są oparte na tym.

 

 

Podczas ostatnich kilku dni,  w przeciągu jednego dnia jak nasienie życia  Cintamani zostało zakopane w okolicach Avebury, w pobliżu pojawił się ten krąg  zbożowy.

 

 

 

http://www.cropcircleconnector.com/2017/fonthill/fonthill2017a.html

 

Nasienie życia może być powiększone przez zakopanie 12  kamieni wokoło  tworząc kształt Kwiatu Życia:

 

 

I dalej może być zwiększone poprzez zakopywanie kolejnych Kwiatów Życia.

Ale ponownie, nawet jeden kamień stworzy aktywację, więc rób co możesz i czuj się prowadzony.

Wszelkie czujące istoty  zaangażowane w sytuację więzienną Ziemi potrzebują ulgi, więc proszę unikajcie jak tylko możecie opóźnień, jeśli możecie cokolwiek zrobić by pomóc,nie tylko Cintamani, zróbcie to.

Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w tym projekcie przez ostatnie 2 lata.

Zwiększajmy nasz rozpęd aż do ostatecznego przełomu.

 

ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA!

 

Oryginalny post: http://recreatingbalance1.blogspot.com/2017/06/cintamani-grid-guidelines.html

 

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
trackback